בלונים לאירועים

בלונים לאירועים

הם צבעוניים, מגיעים בצורות ובגדלים שונים, חלקם ממלאים בהליום וחלקם באוויר רגיל והם מוסיפים המון התלהבות ועניין לאירוע שלנו – אלו הם הבלונים. בלונים לאירועים הם שירות פופולרי מאוד. אנו מכירים בסידורי בלונים במקום בו אנו חוגגים אירוע מסוים כמו סידור בלונים בחדר, באולם האירועים, בצימר או בכל מקום אחר. כמה שזה מוסיף לחוגג האירוע, לאווירה, לשמחה במקום ועוד. כעת באמצעות השירות המיוחד של בלונים לאירועים מטעם חברת עידן הקריוקי תוכלו ליהנות מכל מה שאתם צריכים במקום אחד לאירוע המושלם שלכם.

חבילות בלונים לאירועים של עידן הקריוקי

  • סידור בלונים – זוהי חבילה שבה נציגנו המקצועיים מגיעים אליכם עם בלון ההליום ומגוון הבלונים הנדרשים בהתאם לסידור הבלונים שהוזמן (באתר יש קטלוג גדול ומגוון של סגנונות עיצוב ורעיונות שניתן לבסס עליהם את ההזמנה שלכם). מנפחים ומסדרים את הבלונים במקום ביום האירוע: יום נישואין? חגיגת יום הולדת לבן משפחה או חבר קרוב? אנו נגיע אליכם ונספק סידור מקצועי ואטרקטיבי במיוחד.
  • השכרת בלונים – זהו שירות שבו תוכלו להשכיר בלון הליום, לרכוש את הבלונים עצמם ולנפח אותם בעצמכם ולסדר אותם בעצמכם, כרצונכם בבית או בכל מקום בו אתם עורכים את האירוע. הרעיון מאחורי שירות זה הוא להוזיל את עלויות הבלונים לאירוע כאשר רק תצטרכו להגיע אלינו לקחת ולהחזיר אלינו את בלון ההליום המושכר. 
  • רכישת בלונים לאירוע וניפוח עצמי – תוכלו לרכוש בלון הליום קטן לשימוש חד פעמי + בלונים בהתאם לכמות ולצרכים שלכם + חוטים ואביזרים נוספים ולבצע את הניפוח בבית באופן עצמאי מבלי הצורך להחזיר אלינו את המיכל עם סיום השימוש.

לסיכום; בלונים לאירועים של עידן הקריוקי תמיד יוסיפו שמחה ואטרקטיביות לאירוע שלכם ולכן מומלץ לכלול אותם ברשימת הדברים שיש לארגן לאירוע. אנו נוכל לספק לכם בלונים בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם, בין אם בהזמנת סידור מקצועי במקום האירוע או ברכישת בלונים וניפוח עצמי שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ימי הולדת לחרדים – לעשות את זה נכון
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין, ייחודי וחשוב בקרב הקהל החרדי. אם בעבר נהגנו...
קרא עוד »
יול 26, 2021
מהו טריינר לאופניים ומי צריך אותו
מחפשים חלופות טובות יותר למקומות הרכיבה שלכם בחודשי הקיץ הלוהטים בארץ או בחודשי הגשם השוטף והקפור...
קרא עוד »
מרץ 11, 2020
גזרות ג'ינסים מומלצות לגברים גבוהים
ג'ינס הוא פריט לבוש רב תכליתי וקלאסי שניתן ללבוש כל אחד, ללא קשר לגובה. עם זאת, עבור גברים גבוהים יותר,...
קרא עוד »
אפר 24, 2023