רהיטי נוער – 3 דגשים חשובים

כאשר מתכננים חדרים לבני נוער, הן לבנים והן לבנות יש לשים דגשים על כמה היבטים אשר חשובים מאד לבני העשרה. 

קיימות כמה נקודות מהותיות אשר יש להביא בחשבון בעת הזמנת הריהוט כך שתהיה התאמה מקסימלית בחשיבה נכונה ויצירתית.

מרחב גדול למשחקי הילדים 

ילדים קטנים זקוקים למרחב גדול כדי לשחק במשחקים הרבים שלהם כמו לגו ופאזלים הנבנים על הרצפה. הילדים הגדולים זקוקים יותר למקום עבור כל החברים אשר משחקים יחד במשחקי המחשב המאתגרים. לכן מרכז החדר אמור להיות פנוי  לכך ואת הריהוט ממקמים במעטפת של החדר, בצמוד לקירות.

מכיוון שהצמיחה היא מהירה מקדישים מחשבה בעת רכישת הריהוט כך שהוא יתאים לגיל הילדים כעת אך גם יתאים לגיל בוגר יותר תוך יצירת שינויים קלים, כמו החלפת המיטה ממיטת יחיד למיטה זוגית. 

מיטה איכותית 

קיימת חשיבות גבוהה לרכישת מיטה אשר בנויה מחומרים בטיב מעולה הכוללת מזרן אורטופדי לאור החשיבות על שמירת הגב של בני הנוער. בהחלטה על סוג המיטה מתחשבים בהרגלי השינה של הילדים. מיטת יחיד, מיטה לחבר או אח אם גרים שני ילדים בחדר אחד, או לחילופין מיטת קומתיים.

בגיל זה רבים מעדיפים לרכוש מיטה וחצי המאפשרת לישון בנוחות מרבית, אפילו באלכסון, או רוכשים מיטה זוגית תוך חשיבה על העתיד. 

עיצוב החדר 

עיצוב יפהפה ומדליק ימצא חן בדרך כלל בעיני בני הנוער, הם ינתבו את העיצוב לתחום האהוב עליהם או לנראות אשר חשובה להם. חלק מהם יעדיפו חדר בנראות פסטורלית ונינוחה ואחרים יעדיפו להדגיש את העיסוק שלהם בשעות הפנאי כמו חדר לשחקן כדורגל מתבגר, שחקן כדורגל או זמרת מתחילה.

התחושה הנעימה שתעטוף אותם מיד עם הכניסה לחדר, תהיה בשבילם פסגת ההצלחות והם ייהנו לשהות בחדר לבד או עם חבריהם הרבים. 

לאורך כל הדרך העיצוב הוא עכשווי, טרנדי ואופנתי אך אם יהיה רצון בעתיד, אפשר יהיה לבצע שינויים קלים אך בעלי משמעות עצומה כמו לדוגמה, החלפת הטפט הקריאטיבי והצבעוני בכניסה לחדר, לטפט בגוונים אחרים והרבה יותר סולידי.
הגיע הזמן לעצב מחדש את חדר הילדים לחדר שמתאים לנערים?
ר.א ריהוט יתאימו לכם את הריהוט המושלם!

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: