איך לבחור חברה שמספקת שירותי בר אקטיבי שלא תפדח אתכם

אירוע חברה

ההכנות לחתונה בעיצומן, ואתם מתלבטים בנוגע לאלכוהול שיוגש לאורחים שלכם בחתונה – מצד אחד אתם רוצים לאפשר לכל אורח שניגש לבר ליהנות ממשקה שהוא אוהב, אך מצד שני אינכם רוצים לרכוש את כל המשקאות האלכוהוליים שיש ולבזבז הרבה כסף. הפתרון לכך הוא פשוט, במקום לשבור את הראש מזמינים חברה שמספקת שירותי בר אקטיבי לאירועים, אך חשוב שזאת תהיה חברה איכותית עם צוות מקצועי שלא יעשו פדיחות.

מהו בר אקטיבי?

לפני שנעניק טיפים בנוגע לבחירת שירותי בר למסיבות איכותיים, נסביר בקצרה מהו בכלל בר אקטיבי. מדובר על שירות חיצוני ממקום האירוע המסופק על ידי חברה מקצועית המתמחה בהכנת משקאות, ולכן צוות הבר יהיה הגורם הבלעדי האחראי למשקאות שיוגשו לאורחים – מהבאת המשקאות, דרך ערבובם ומזיגתם ועד הגשתם לאורחים לפי העדפה אישית של כל אורח. 

נוסף לשירותי הגשת משקאות בהתאמה אישית, בר אקטיבי הינו סוג של אטרקציה לכל אירוע. בשונה מבר סטנדרטי המוצב במקום האירוע, הבר האקטיבי יהיה מעוצב בסגנון אחר וייחודי וכך מושך יותר, וכמובן שגם הברמנים שישרתו את האורחים יהיו מקצועיים ואדיבים ויצליחו לקלוע לטעמו של כל אורח המעוניין במשקה.

כיצד לבחור חברה המעניקה שירות איכותי?

כיוון שאירוע מוצלח הוא כזה שיש בו מוזיקה טובה, אוכל טעים ואלכוהול משובח שלא נגמר אף פעם – חשוב לבחור חברה שמספקת שירותי בר אקטיבי מקצועיים עם משקאות אלכוהוליים מכל הסוגים, וכמובן כמות מספקת שלא תאלץ לאכזב את האורחים ולפדח אתכם. לשם כך מומלץ להתרשם מהמלצות ברחבי הרשת, ואף להגיע למקום האירוע בו צוות הבר נמצא כדי לראות באופן מוחשי את החוויה וכיצד הברמנים מעניקים שירות מקצועי ומיומן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונה טבעונית – צעד נועז או קונספט מבטיח?
למרות שסיבת אירוע החתונה היא האהבה הגדולה שלכם, הרי שהאירוע ברובו מיועד ומוקדש לקהל האורחים שמגיע...
קרא עוד »
מרץ 21, 2020
ספר ישראלי מתנה
ישראל היא מדינה שיש לה תרבות והיסטוריה עשירה. היא גם המדינה היחידה עם רוב יהודי. שוק הספרים בישראל...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022
5  דברים חשובים שצריך לדעת על ליטיגציה מסחרית
ליטיגציה מסחרית היא הליך משפטי הכולל הגשת תביעה נגד גופים עסקיים או יחידים.תהליך זה עשוי להיות יקר...
קרא עוד »
יונ 15, 2022