עיצוב אלבום חתונה – כמוסת זמן

זוגות נשואים מוכנים להשקיע זמן, מחשבה וכסף בעיצוב אלבומי חתונה, רק כדי להנציח את אושרם בתוך כמוסת זמן מרגשת שיום אחד הם יחזרו אליה עם הרבה גאווה ונחת. החלק המשמעותי והארוך ביותר בעיצוב אלבום חתונה הוא שלב בחירת התמונות. תמונות אלו ישמשו בעתיד אבן דרך חשובה כשתרצו להעלות זיכרונות ולספר לנכדים מתי ואיפה נולדה המשפחה שלכם וכדי שיהיה לכם את האלבום המושלם, אספנו עבורכם טיפים לעיצוב אלבום חתונה. 

 

קראו על עיצוב אלבום חתונה דיגיטלי >>>

5 טיפים לעיצוב אלבום חתונה

  1. מה חשבתי לעצמי

כשמסתכלים על אותה התמונה מספר פעמים על רצף הזמן הרגשות שלנו משתנים. פעם אחת נרגיש 'וואוו שיחקנו אותה' ובפעם אחרת נרגיש יותר כמו 'מה חשבתי לעצמי'. על מנת לא ליפול למלכודת הזו, ולשמר את זיכרונות החתונה בצורה הכי אותנטית, חשוב לבחור את התמונות לאלבום ממש בסמוך למועד קבלתן מהצלם כשהרגשות והחוויה עוד טריים בלב.

 

  1. לא סרט דוקומנטרי

אתם רוצים לזכור את החוויה וההרגשה לכן תצטרכו תמונות שמבטאות רגשות ואווירה על פני תיעוד דוקומנטרי. העדיפו את רחבת הריקודים על פני תמונת מחזור של משפחת הדוד בהעמדה טקסית.  

 

  1. פרופורציות

הקפידו על יחס פרופורציונלי בין כמות התמונות מהשלבים השונים והמצולמים השונים. סבתא רבקה מופיעה רק פעם אחת ואילו סבתא נטשה שבע פעמים? – הכי לא כדאי. הבופה מצולם תשע פעמים אבל כניסת האורחים רק פעמיים? – גם לא מומלץ.

 

  1. לפעמים אני רעב, לפעמים כועס ולפעמים רותח

בחרו תמונות שמחמיאות למצולמים שלכם, הם יודו לכם על כך. אולי אתכם זה משעשע, אך לא בטוח שדוד חיים ישתעשע שתפסתם אותו עם ביס גדול או את אשתו נוזפת בו, זה מביך ולא נעים. 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »