מהו עיסוי רקמות עמוק ולמי הוא מתאים?

איך בוחרים קוסמטיקאית

אם וכאשר אתם מחפשים סוגים שונים של עיסויים כדי לבחור את הנכון ביותר עבורכם ונתקלתם במושג עיסוי רקמות עמוק, תהיתם האם הוא בשבילכם אבל לא ממש הצלחתם להבין מה הוא עושה? הכל בסדר, בשביל זה אנחנו פה! 

המשיכו לקרוא כדי לגלות מהו עיסוי רקמות עמוק והאם הוא מתאים לכם

עיסוי רקמות עמוק הוא סוג עיסוי שדומה מאוד לעיסוי הרגיל אותו כולם מכירים אך שם דגש על אזורים מסוימים בגוף, אותם אתם, כמטופלים, מבקשים. 

העיסוי הוא עמוק יותר מבחינת הלחיצות והמשיכות עד לרמה של התעוררות הרקמות וזרימת האנרגיות בגוף. זהו עיסוי שמיועד בעיקר לאותם אנשים שעוסקים בספורט באופן תכף או באנשים המתמודדים עם מחלות שרירים שונות.

הלחיצות החזקות תורמות מאוד למחזור הדם ולשחרור השריר ומעניקות הפוגה מהכאבים אותם אנשים רבים חווים. כאשר עיסוי רגיל פותר בעיות שטחיות שנובעות משרירים נורמטיביים שנתפסים מדי פעם, עיסוי רקמות עמוק נכנס עוד יותר פנימה ואל מעבר לרקמת השריר העליונה. 

כמו כן, אם קיימת לכם בעיה גופנית כרונית שמפריעה לכם להתנהל בצורה רגילה, ייתכן ועיסוי מהסוג הזה יועיל לכם וישחרר מעליכם מעט לחץ שמצטבר בעקבות אותה בעיה. 

בשימת דגש על אזורים מסוימים בגוף, עיסוי רקמות עמוק מאפשר טיפול ארוך יותר על אזור רגיש מאשר 'לבזבז' את רוב הזמן על אזורים בגוף שכלל לא צריכים את העזרה. בעבודה על אותו אזור למשך 45 דקות, התגובה וההקלה יכולות להיות משמעותיות מאוד מטיפול לטיפול. 

לסיכום,

עיסוי רקמות בספא ברחובות עמוק קיים בעבור מי שמפעיל את שריריו יתר על המידה, מי שסובל מבעיות כרוניות כאלו ואחרות אשר העיסוי תומך בהקלה על הכאבים ולעתים רחוקות, לכל אחד ואחד שרוצה לשחרר מעליו את כל השרירים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיבות לבחירת סלקל מתאים לתינוק
ממש עוד מעט התינוק הראשון שלכם עומד להגיח לעולם ואתם מתכוננים ומתרגשים? אם כך, מעבר לכל ההתרגשות, חשוב...
קרא עוד »
דצמ 28, 2019
למה חשוב לעשות השוואת חבילות אינטרנט?
האינטרנט הופך ליותר ויותר פופולארי. כתוצאה מכך, יש ביקוש עצום לחבילות אינטרנט. חלק זה ישווה בין...
קרא עוד »
יול 27, 2022
בצל הקורונה הנחשים יוצאים מוקדם מהצפוי – כך תתכוננו למפגש
אם אתם רוצים להיות מוכנים במידה ותפגשו נחש בשטח או בבית, אז יהיה כדאי לכם תמיד להיות מוכנים לעת צרה....
קרא עוד »
יונ 15, 2020