הצטרפות לפלאפון עדיין כדאית בעידן התקשורת המשולבת

עבור לא מעט אנשים, חברת פלאפון היא סוג של דינוזאור וזה דימוי מוטעה. מדובר אומנם בחברת הסלולר הראשונה שפעלה בישראל, אומנם מדובר בחברה שלא נתפסת כחדשנית כמו סלקום או פרטנר, אך כפי שנוכל לראות מיד, בעידן התקשורת המשולבת, אינטרנט, טלפון וטלוויזיה רב ערוצית, פלאפון היא בהחלט חברה מובילה ואפילו חדשנית. 

כפי שאנחנו יודעים, חברת פלאפון קשורה אל חברות גדולות אחרות בשוק הישראלי שמציעות שירותי טלפוניה וטלוויזיה רב ערוצית. כך למשל, היא קשורה לחברת בזק שגם היום היא החברה המובילה בתחום הטלפוניה והתשתית לאינטרנט, וכן היא קשורה לחברת יס, החברה שמציעה טלוויזיה רב ערוצית באמצעות שירותי לווין.

להשוואת מחירי תקשורת.

למה לבחור כשאפשר לשלב!

כפי שאנחנו יודעים, חברת בזק היא היחידה שפרוסה בכל הארץ וחברות טלפוניה אחרות למעשה מתבססות על שירותי החברה כחלק מפתיחת השוק לחברות נוספות. חברת יס, לעומת זאת, פועלת באופן עצמאי ואיננה מעניקה שירותים לחברות אחרת, אך היא כן מציעה שירותים ייחודים שאי אפשר למצוא בקרב חברות אחרות, ועל כן, לקוחות שבוחרים בהצטרפות לפלאפון וליהנות מחבילות משולבות, יכולים ליהנות גם משירותי יס. למשל, החברה מציעה ערוצים שהיא עצמה אחראית עליהם, אחראית על הפקות השידור שם ועל השידורים השונים. בין אם מדובר בערוצי סדרות, ערוצי סרטים וכן ערוצי דוקו, בידור ועוד. 

כמו כן, יס מציעה אפשרות להצטרף לאפליקציית סטינג טיוי, אפליקציה ייחודית שמאפשרת לצפות בשידורי החברה דרך הפלאפון, טלוויזיה חכמה טאבלטים או המחשב. הרעיון הוא לשלם סכום נמוך יחסית מדי חודש ולראות את שידורי יס מבלי להשתמש בממיר ומבלי ליהנות מערוצים שאין בהם צורך. 

האפליקציה יכולה להתאים למי מבין לקוחות פלאפון שרוצים ליהנות מערוצי יס וכן מאפשרויות שונות שהחברה מציעה מבלי להתחבר ישירות לשירות שלה. זה הרבה יותר זול, הרבה יותר פשוט והרבה פחות מחייב. 

כאמור, גם חברת פלאפון שנחשבת לכאורה לדינוזאור בתחום התקשורת, יכולה להציע לנו מגוון רחב של אפשרויות והזדמנויות שאנחנו לא בהכרח נוכל למצוא בקרב חברות אחרות שנתפסות כחדשניות ומציעות לנו פרסומות נוצצים והצעות שלא שמענו בעבר. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »