חדרי בריחה לבת מצווה – למה זאת האטרקציה שאסור לפספס?

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על פעילות כיפית במיוחד שמספקת לילדים וילדות ואפילו למבוגרים בילוי יוצר דופן עם פתרון תעלומות וחידות פיצוח קודים ופעילות פיזית בשיתוף פעולה כיפי במיוחד כאשר הכול קורה בתוך חדר בריחה. 

חדרי בריחה הגיעו אלינו מאירופה ומאז הם נפוצים בכל העולם והפכו פופולריים עבור מי שמחפש פעילות כיפית, מלאת אדרנלין, מצחיקה וחווייתית. מדובר בחדרים בהם יש לפתור חידות שונות, תעלומות שצריך לפצח חידות משימות שמבצעים בשיתוף פעולה והכול על מנת להיחלץ מהחדר ולנצח. 

כיום יש מגוון קונספטים של חדרי בריחה לבת מצווה החל מחדר מסעות גוליבר והגמדים עד לחדר שרלוק הולמס או אנטרקס כמו גם חדרים של פיות ונסיכות  או שוטרים וגנבים… ולכם נותר רק לבחור את הפעילות המתאימה ביותר לילדה שלכם. 

למה לא כדאי לפספס פעילות כזאת עבור בת מצווה?

יש לא מעט סיבות בגינן כדאי להזמין חדר בריחה לבת מצווה: 

פעילות יוצאות יוצאת דופן – חדר בריחה נחשב פעילות יוצאת דופן לבת מצווה וכזאת שאינה משעממת. בזמן שמסיבות שאין בהם כל כך עניין מתרחשות כל השנה, המסיבה שלכם תהיה יוצאת דופן. 

מתנה ייחודית – אם תרצו מתנה ייחודית עבור הבת שלכם תוכלו להעניק לה זיכרון מושלם עם כל החברות והחברים. משחק בחדר בריחה יקרב בין החברים והחברות ויספק חוויה יוצאת דופן.  

אטרקציה נוחה ולא יקרה – מלבד ההוצאות של בת המצווה כמו כיבוד, הוצאות של השכרת כיסאות וציוד לאירועים, הוצאות על מתנות בגדים וכו' – חדר בריחה לבת מצווה אינו יקר במיוחד וכדאי לבצע השוואת מחירים בין אתרים וחברות שמציעות את האטרקציה כדי להנות מיום כיפי בלתי נשכח ומלא חוויות. בהצלחה! 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מומחה פוריות מומלץ בבאר שבע 

טיפולי פוריות הם טיפולים המיועדים לזוגות אשר חווים קושי משמעותי בהבאה של ילדים לעולם בדרך טבעית, בדרך כלל ההליך מתחיל לאחר פנייה לרופא המתמחה בנושאי

קרא עוד »

כמה עולה בית אבות

לאחר שגמלה ההחלטה לעבור מהבית הפרטי לדיור עבור הגיל השלישי, בוחנים את סוגי הדיור השונים, את האפשרויות הקיימות ומה עלותה של כל אחת מהאופציות.  בתי

קרא עוד »