בר אקטיבי לחתונה, איך בוחרים נכון?

בין הסידורים לפני החתונה, מחפש כל זוג בר אקטיבי לחתונה כדי שתהיה אווירה מצוינת באירוע, שמחה גדולה והמון אלכוהול.

 

בחירת בר אקטיבי

קיימות כמה אופציות לבחירה נכונה של בר אקטיבי. הראשונה היא הזמנת בר אקטיבי אשר בני הזוג ראו באירוע אחר שבו היו כאורחים והתרשמו מהמקצועיות של הצוות אשר מפעיל בר זה. אף על פי שהם ראו אותם בפעולה לפני כמה חודשים, חשוב להגיע לאירוע נוסף שלהם כדי לראות אותם פעם נוספת בפעולה, להבין את שיטת ההתנהלות שלהם ואם הם אכן מעולים, להזמין אותם להשתתף באירוע.

אופציה נוספת היא לשאול חברים, בני משפחה אם הם מכירים מישהו איכותי אשר מפעיל בר אקטיבי בחתונות. לא אחת יתברר שלאחד מהם יש בן משפחה או חבר שעוסק בכך, או לחילופין הם ימליצו על הרכב מנצח אשר ראו באחד האירועים האחרונים שאליו הגיעו.

בעקבות ההמלצה, בני הזוג מתאמים הגעה לאירוע אשר בו משתתפים אנשי הבר האקטיבי הספציפי והם מביטים מהצד על אופן העבודה שלהם. אם מועד החתונה פנוי אצלם ויש הסכמות על העלויות הם מקדמים את התהליך וסוגרים על הגעה לחתונה.

 

בחירת בר אקטיבי באתרי האינטרנט

באתרי האינטרנט קיים שפע של מידע אשר כולל המלצות ודיס המלצות על חברות אשר מפעילות בר אקטיבי בחתונות. חשוב לעבור על כל האינפורמציה, לדלג על הספקים אשר יש עליהם ביקורות שליליות ולהתמקד בחוות הדעת החיוביות.

קוראים לעומק את מה שכתבו הזוגות השונים על שביעות הרצון בחתונה שלהם, עקב ההיצע הגדול של המשקאות, היחס האישי לקהל וכל סיבה אחרת. גם במקרים הללו חשוב לפגוש את הברמנים בפעולה ואם הם מוצלחים לסגור את הגעתם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה בריכות שחייה ביתיות הן השקעה לטווח ארוך
התחממות כדור הארץ משפיעה היום על כל אוכלוסיית העולם. כבר אין מדינה שלא סובלת מאקלים חם בצורה חריגה...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018
ימבלון
אין דבר משמח יותר מאירועים. החגיגות המשפחתיות, המוזיקה הטובה וכמובן האוכל. כולנו מחפשים אחר הדרך...
קרא עוד »
אפר 29, 2021
מה חשוב להכין לקראת הלידה
הלידה מתקרבת? השבועות הארוכים של ההריון בסופו של דבר מסתיימים והתאריך המשוער קרב ובא. חשוב להתכונן...
קרא עוד »
אפר 23, 2019