בר אקטיבי לחתונה, איך בוחרים נכון?

בין הסידורים לפני החתונה, מחפש כל זוג בר אקטיבי לחתונה כדי שתהיה אווירה מצוינת באירוע, שמחה גדולה והמון אלכוהול.

 

בחירת בר אקטיבי

קיימות כמה אופציות לבחירה נכונה של בר אקטיבי. הראשונה היא הזמנת בר אקטיבי אשר בני הזוג ראו באירוע אחר שבו היו כאורחים והתרשמו מהמקצועיות של הצוות אשר מפעיל בר זה. אף על פי שהם ראו אותם בפעולה לפני כמה חודשים, חשוב להגיע לאירוע נוסף שלהם כדי לראות אותם פעם נוספת בפעולה, להבין את שיטת ההתנהלות שלהם ואם הם אכן מעולים, להזמין אותם להשתתף באירוע.

אופציה נוספת היא לשאול חברים, בני משפחה אם הם מכירים מישהו איכותי אשר מפעיל בר אקטיבי בחתונות. לא אחת יתברר שלאחד מהם יש בן משפחה או חבר שעוסק בכך, או לחילופין הם ימליצו על הרכב מנצח אשר ראו באחד האירועים האחרונים שאליו הגיעו.

בעקבות ההמלצה, בני הזוג מתאמים הגעה לאירוע אשר בו משתתפים אנשי הבר האקטיבי הספציפי והם מביטים מהצד על אופן העבודה שלהם. אם מועד החתונה פנוי אצלם ויש הסכמות על העלויות הם מקדמים את התהליך וסוגרים על הגעה לחתונה.

 

בחירת בר אקטיבי באתרי האינטרנט

באתרי האינטרנט קיים שפע של מידע אשר כולל המלצות ודיס המלצות על חברות אשר מפעילות בר אקטיבי בחתונות. חשוב לעבור על כל האינפורמציה, לדלג על הספקים אשר יש עליהם ביקורות שליליות ולהתמקד בחוות הדעת החיוביות.

קוראים לעומק את מה שכתבו הזוגות השונים על שביעות הרצון בחתונה שלהם, עקב ההיצע הגדול של המשקאות, היחס האישי לקהל וכל סיבה אחרת. גם במקרים הללו חשוב לפגוש את הברמנים בפעולה ואם הם מוצלחים לסגור את הגעתם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קניית לייקים

קניית לייקים הפכה לנוהג נפוץ בקרב אנשים שרוצים לצבור פופולריות ברשתות החברתיות. עם זאת, ישנם חסרונות רבים בקניית לייקים וחשוב לדעת מהם הסיכונים הכרוכים בכך

קרא עוד »

כמה אנשים להזמין לחתונה?

הזמנות לחתונה הן דרך לספר לחברים ולמשפחה על החתונה הקרובה שלך. הם נשלחים בדרך כלל 6-8 שבועות לפני תאריך החתונה ומספר האורחים שאתה מזמין תלוי

קרא עוד »

להקת קאברים

תכנון של אירוע מיוחד יכול להיות מרגש ומותח, אך גם מבלבל מאוד כיוון שיש לא מעט דברים להתעסק איתם – ביניהם ספקים ובעלי מקצוע שיש

קרא עוד »