באילו מקרים מתאים להעניק גרביים ממותגות

לאחרונה נכנס לשוק טרנד חדש ולוהט ושמו מיתוג פריטי לבוש באמצעות הדפסה אישית. המוצרים הממותגים כוללים כמעט את כל פריטי הלבוש מכף רגל ועד ראש. החל מכובעים, עבור דרך צעיפים, חולצות טי, סוודרים, בגדי ים ואפילו גרביים.

המוצר הנבחר למיתוג – גרביים!

עורכים כנס גיבוש לצוות? מעוניינים להעניק להם מוצר ממותג שהם לא קיבלו עד עכשיו? מעוניינים לקדם את מכירות העסק באמצעות מוצר ממותג כלשהו? גרביים ממותגות הם המוצר המושלם שמתאים בדיוק לצורך הזה. 

בשונה מחולצות ממותגות, שכמעט ואין אדם שעדיין לא מחזיק ברשותו לפחות אחת או שתיים כאלה, הגרביים הממותגות נחשבות עדיין למוצר ייחודי שלא קיים בכל מקום ואינו מאייש כל ארון. מכיוון שזהו אחד מפריטי הלבוש שנכנס לא לפני זמן רב לתחום פריטי הלבוש הממותגים.

למי להעניק גרביים ממותגות – ארוגות או מודפסות?

התשובה לשאלה זו, היא ברורה מאוד. לא משנה באיזה סוג אירוע מדובר ולמי מעוניינים להעניק את המוצר הממותג, גרביים ממותגות הינן מוצר שמתאים לשלל אירועים ולכל סוגי הקהלים – החל ממתנות לעובדי המשרד, בכנסים ובאירועים שונים ועד להענקת גרביים ממותגות בחוגי ספורט ובמוסדות חינוך. כמו כן, נפוצות הגרביים הממותגות בחברות הייטק וסטארטאפ ובכל המגזרים המוסדיים.

צורות ההדפסה על גרביים

ההדפסה על גרביים נעשית בשני צורות – אריגה והדפסה. ניתן לארוג על הגרביים בצורה שההדפס יישאר לאורך זמן מבלי יכולת להיפרם או להימחק. לעומת זאת, ניתן גם להדפיס על הגרביים באמצעות מכונת הדפסה ייעודית בבית דפוס, כאשר בצורה כזו ההדפס מחזיק פחות זמן. אך כמובן שבמידה ומדובר בחומרי הדפסה איכותיים, ההדפסה כן תוכל להישמר לאורך זמן.

מה אפשר להדפיס על גרביים?

כמו על כל פריט לבוש ממותג, ניתן להדפיס גם על הגרביים כל סוג של הדפס שרק יבחרו. ניתן להדפיס לוגו של בית מסחר כלשהו, ניתן להדפיס סמל של בית ספר, איור שמסמל קבוצה כלשהי ועוד סוגי הדפסים שונים בבחירה אישית – דמויות, בעלי חיים ואפילו משפטים קצרים. כמובן שגודל ההדפס חייב להיות מותאם לגודל הגרב…

אהבתם? קראו גם על קפוצ'ונים ממותגים!

נראה לנו גם שתאהבו את האתר הבא:

https://www.offftlv.com/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »