איך יוצרים מתנות אישיות?

אז מה משותף לימי הולדת, שחרור מהצבא, סיום לימודי תואר, חגים וימי אהבה? נכון מאד, בכולם ישנו רצון להעניק מתנה אישית – מלב אל לב! אנחנו לא יכולים להתאפק, ולכן נשיב לכם מיד על השאלה "איך יוצרים מתנות אישיות". התשובה? בקלות רבה! לפניכם, שלושה מיתוסים סופר-נפוצים, שעם ניפוצם תגלו איך ניתן ליצור מתנות מרהיבות עם ממד אישי ללא מאמץ ובתקציב שפוי.

 

מתנה אישית מושלמת: ארנקים לגבר עם חריטה >>>

3 מיתוסים נפוצים על מתנות אישיות

אין ספק כי להעניק מתנות גנריות זה הדבר הפשוט ביותר. עם זאת, האפקט שהן יוצרות (אם בכלל), נמוך מאד. אנחנו לא יודעים מה אתם יודעים, חושבים או מאמינים על מתנות אישיות, אך יודעים כי ישנם המון (!) מיתוסים סביבן. ואנחנו? מבקשים לנפץ עבורכם 3 מהם:

  • "לו רק היה לי את הפנאי להשקיע במתנה אישית" – להשקיע זמן במתנה אישית? הענקת תמונות במתנה פשוטה משתוכלו לדמיין! אז איך זה עובד? בחרו תמונות שלכם עם מי שעתיד לקבל מכם את המתנה (מתנה אישית, זוכרים?)בחרו מסגרת וזהו! המתנה שלכם מוכנה! 
  • "אין לי תקציב להשקיע במתנות אישיות" – לרוב, לפני שחושבים מה להעניק במתנה, חושבים כמה רוצים להשקיע בה. וכך, רבים פוסלים מראש את האפשרות להעניק מתנה אישית, זאת מתוך האמונה כי היא בהכרח יקרה יותר. אנחנו לא יודעים על אילו מתנות אתם חשבתם, אך יודעים בוודאות כי הענקת פסל אישי מתאימה לכל אחד ולכל תקציב! 
  • "מתנות אישיות מתאימות רק בין בני זוג ומשפחה" – בכוחה של מתנה אישית לרגש, לבסס קשר קיים וליצור קשר חדש! ה"אישי" מוגדר אך ורק על ידיכם, כאשר ישנו מנעד רחב של אפשרויות העומדות לרשותכם. בסופו של דבר, משאלתכם (כך אנחנו מאמינים) שהמתנה שלכם תצליח לגעת ותהיה זכירה. ואיך מגשימים אותה? לדוגמא: תמונה שלכם עם המפקד מהצבא לכבוד השחרור, פסל ייעודי עם מסר עבור הבוס לכבוד יום הולדתו וכן הלאה. 
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארתרוסקופיות כתף – מהם שלבי ההליך הרפואי?
אזור הכתף מכוסה בשכבה של שרירים ורצועות שתפקידם לייצב את הכתף, אבל כאשר קיים כאב מוזר, עולה החשש כי...
קרא עוד »
יונ 05, 2022
על היתרונות שביהלומי מעבדה
ליהלומים יש גורם משיכה לא ממש מוסבר. האדם חושק באבני חן מן הרגע בו הוא גילה אותם, ואותה תשוקה מביאה...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
האם יש דרך להימנע מדלקת אוזניים אצל ילדים?
אם יש לכם ילדים צעירים, אתם בטח יודעים כמה כאבי אוזניים נפוצים יכולים להיות וכמה כאב הם גורמים לילדים....
קרא עוד »
מרץ 26, 2020