סגנון טבעות הנישואין של שנת 2019

מזל טוב! אתם מתחתנים וכעת אתם רוצים לבצע את כל הדרוש על מנת לארגן את יום החתונה שלכם שכולל הזמנת אורחים, בחירת לוקיישן לאירוע, בחירת ביגוד מתאים כמו גם רכישת טבעות נישואין לגבר ולאישה.

ואכן בכל הנוגע לטבעות נישואין ועיצובים של אביזרים מסוג זה, ישנם כיום שלל סגנונות של טבעות שאת כולם ניתן למצוא באתר http://www.mjm.co.il/, חלקן בעיצוב עדין וחלקן בעיצוב גס יותר, בזמן שלכל טבעת מאפיין ייחודי שניתן להתחבר, או לא להתחבר אליו.

אז בכל הנוגע אל סגנון טבעות הנישואין של שנת 2019 – אילו סגנונות הפכו לפופולאריים בקרב זוגות צעירים וטריים? הנה 3 סגנונות יצירתיים ומקוריים:

העיצוב העדיןטבעות נישואין לאישה בעיצוב עדין היא בחירה פופולארית בעיקר בקרב נשים שהמראה האלגנטי חשוב להן. נשים שיבחרו טבעות עדינות ודקות יחסית: מקפידות על מראה חף ממניירות תוך שילוב של אלמנטים או ריקועים בטבעת, כמו למשל: טבעת נישואין דקה או בעובי בינוני בעיצוב עדין המזכיר טבעות עתיקות מאזור הים התיכון בזהב צהוב. בנוסף ניתן למצוא טבעות מסדרות ים תיכוניות בעלות עיטורים עדינים בעיצוב עתיק.

טבעות קלועות – טבעות קלועות הפכו לשם דבר גם בקרב גברים וגם בקרב נשים. טבעות כאלה נחשבות ייחודיות תוך שהן משלבות עיצוב עדין ומודרני של שיבולת קלועה בשני מרקמים על טבעת נישואין לאישה(או לגבר) בזמן שהטבעת מעוצבת מזהב צהוב.

טבעות נישואין אבסטרקט – טבעת נישואין אבסטרקט  לגבר או לאישה הינן כאלה שיש להן מגוון רבב של מרקמים, צבעים , ריקועים וחריטות אישיות. טבעות כאלה נחשבות ייחודיות הן יכולות להיות עבות או דקות, כמו גם בעובי בינוני, עם שוליים מעוצבים בתנועה טבעית.

בכל הנוגע לטבעות אבסטרקט או כאלה שנחשבות ייחודיות ניתן למצוא בין היתר טבעת נישואין לגבר מזהב צהוב בשילוב ציפוי רודיום בעיצוב דמוי קומות המעיד על עושר רב.

כיצד בוחרים?

על מנת לבחור נכון יש לשים את הדגש על טעם אישי, התאמה לכף היד, יש לבחור טבעות במשקל של 14 קראט לפחות תוך התאמה הטבעות והסגנון שלהן, גם לגבר וגם לאישה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גני אירועים בזיכרון

גני אירועים בזיכרון

לקראת כל אירוע שהוא עסוקים עורכי האירוע בתכנון ובחירת נותני שירות ופרטים רבים אחרים הנוגעים לאירוע. המטרה שעומדת לנגד עיניהם בשלבים אלו היא להצליח לתכנן

קרא עוד »