מגש פירות ליום הולדת – להפתיע כמו שצריך

פירות הם אחד מהמרכיבים החיוניים להשלמת כל אבות המזון המומלצים לתזונה נכונה, ולכן ניתן למצוא אותם בתפריט של כל גבר ואישה שמקפידים לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה כחלק משגרת היומיום. כיוון שמדובר על סוג מאכל שהוא טעים, צבעוני וגם בריא אין ספק כי הוא יכול להיות פתרון נהדר למתנה עבור מאורע חגיגי וכיפי כמו יום הולדת.

אבל איך אפשר להעניק פירות במתנה מבלי שזה ייראה מוזר או מגוחך? הפתרון לכך הוא פשוט וקל, באמצעות הזמנת מגש פירות ליום הולדת שיפתיע כל אחד שיקבל אותו לידיו.

מגש פירות – מה כל כך מיוחד בו?

בימי הולדת התרגלנו להעניק בהפתעה זר פרחים, מארז שוקולדים או מתוקים אחרים שישמחו את המקבלים. כיוון שמדובר במשלוח בהפתעה של פריטים מוכרים ודי בנאליים, אלמנט ההפתעה מתפספס ולכן כדאי להפתיע את האהובים לנו עם מגשי פירות מעוצבים ומקוריים לכבוד יום ההולדת.

מדובר על משלוח של פירות טעימים ומתוקים שנבחרו, נחתכו וסודרו במגש מעוצב בצורה מחושבת ומקצועית כך שהמגש ייראה כמו מתנה מרשימה ומרגשת – שאפשר כמובן גם לאכול ממנה לאחר שמפסיקים להתפעל מיופייה.

למה כדאי להעניק מגש פירות ליום ההולדת?

כפי שכבר אמרנו קודם, משלוח בהפתעה של אלמנטים אחרים לכבוד יום ההולדת הם כבר לא מרגשים ומפתיעים, ולכן הענקת מגש פירות ליום הולדת תהיה תמיד בחירה מפתיעה ומקורית. בנוסף, מדובר על מתנה שכולם יוכלו ליהנות ממנה, גם אלו שמקפידים על תזונה נכונה ונמנעים מאכילת שוקולדים ודברי מתיקה אחרים ולא בריאים.

כיצד תבחרו את מגש הפירות המושלם ליום הולדת?

כדי לבחור את מגש הפירות המיוחד שתרצו להעניק לכבוד יום ההולדת, עליכם להגדיר מראש את התקציב שתרצו לשים על המתנה ולבחור את הפירות והעיצוב שהכי יתאים לדעתכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע לבחור מוזיקת ג׳אז לאירוע?
דעו לכם כי מוזיקת ג׳אז לאירוע שלכם יכולה להיות בחירה מעולה וזאת אם יש לכם עניין להפוך את האירוע להרבה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
למי מתאימה טיסה מתנה ליום הולדת
מחפשים מתנה מיוחדת, מקורית, בלתי שגרתית? טיסת מתנה ליום הולדת, לחגוג בין העננים, עם מטוס פרטי וטייס...
קרא עוד »
פבר 03, 2021
עורך דין תביעות נזיקין- איך הוא יכול לעזור לכם
אם נגרם לכם נזק כתוצאה מנזקי טבע כלשהו, אם נגרם לכם נזק גופני כלשהו כתוצאה מטיפול רפואי רשלני או אם...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020