טיפים לאימון גומיות התנגדות

כמו בכל ספורט שהוא חדש, חשוב לבצע את האימונים בהדרגה ולא להתחיל בדרגת עצימות גבוהה אלא להתרגל לגומיות התנגדות ורק לאחר מכן לפעול במלוא הכוח.

אימונים בעזרת מאמנים 

האימונים האיכותיים באמצעות המאמנים המקצועיים של גומיות התנגדות, הם הדרך הנכונה כד להבין איך פועלים עם הגומיות הללו, מהי דרך העבודה ולאן אפשר לשאוף ולהגיע. מדובר באימונים מורכבים אשר אפשר להעלות את רמתם עם הזמן וגם להעלות את פרקי הזמן שמתאמנים, מתחילים באימונים קצרים ועם הזמן מאריכים את זמנם. אפשר לבצע אימונים פרטניים עם המאמן, בזוג או בקבוצה על פי הנוחות של המתאמן. להמשך קריאה בנושא אימון גומיות התנגדות

אימונים מחוץ לבית 

כדאי להקפיד על שגרת האימונים אשר בנויה מכמה אימונים בשבוע שבהם מגיעים לשטחים הנוחים ביותר מחוץ לבית כדי לחבר את גומיות התנגדות לעץ מאסיבי בפארק, לגדר גבוהה או לכל מקום אחר שאפשר לחבר אליו את הגומיות, כך שהן לא תתנתקנה. 

אפשר לבצע תרגילים ביד אחת כדי לטפח את השרירים בצד אחד של הגוף ולאחר מכן להחליף צד ולאמן את השרירים בצד השני. לאחר מכן אפשר לחבר את גומיות התנגדות למותניים וכך לאמן את שרירי הבטן תוך משיכה, מתיחה וביצוע בפועל של ההתנגדות, כדי להעצים את האימונים.

דרך נוספת היא להתאמן באוויר הפתוח בחוף הים ולבצע במקום זה גם אימוני כוח אשר דומים לאימוני הרמת משקולות. או לחלופין לחבר את גומיות התנגדות לדופן של בריכת השחייה מצד אחד ולשחיין מצד שני וכך הוא שוחה במקום ומפעיל את כל שרירי הרגליים והידיים באופן סיסטמטי כדי לשפר את יכולת ההתנגדות.

כדי להשיג תוצאות מוצלחות, מומלץ להוסיף לאימונים מדי פעם תרגילים חדשים, כדי ליצור עניין תמידי. מידע נוסף באתר דופמינו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »