טיפול תקופתי לרכב – טיפים 

טיפול תקופתי לרכב יכול להיות זול והוא יכול להיות גם יקר – תלוי במצב של הרכב לקראת הטיפול. ככל שתשמרו על הרכב ותקפידו על נהיגה נכונה וחסכונית, כך תגיעו לטיפול עם רכב פחות שחוק והטיפול יהיה זול יותר.  טיפול קטן יעלה כמה מאות שקלים, טיפול בינוני יכול להגיע לאלף שקלים, וטיפול מעמיק יכול לעלות כמה אלפי שקלים. לפניכם כמה טיפים כדי להגיע מוכנים לטיפול.

מועד הטיפול 

אל תדחו את מועד הטיפול התקופתי לרכב משום שזה יביא את חלקי הרכב והאביזרים השונים לעומס יתר וגם פוגע בבטיחות הנוסעים. הקפדה על טיפול תקופתי בזמן מסייעת לשמירה על חלקי הרכב לטווח הארוך. 

הצמיגים

אי מילוי בזמן של אוויר בצמיגים גורם לשחיקה מהירה יותר שלהם וכמובן לעלות כספית בהחלפת הצמיגים. הקפידו לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים כך שלא יהיה נמוך מדי,  וכך גם תאטו את שחיקת הצמיגים וגם תחסכו בדלק.

בלימות והאצות

הקפידו שהנסיעה בתוך העיר תהיה חלקה ובלי בלימות פתע מיותרות. כך תמנעו שחיקת יתר של הבלמים וגם תחסכו בדלק. גם אם אתם נוהגים להאיץ במהירות יש את אותה ההשפעה. נסיעה שהיא חלקה וללא בלימות והאצות פתח יכולה להפחית את צריכת הדלק בכמה עשרות אחוזים בממוצע. 

העמסת משקל 

עודף משקל ברכב מביא לשחיקה של הרכב והרכיבים השונים שמהווים את מכלול הרכב, כמו גם צריכת יתר של דלק. במידה ואתם נוהגים לאחסן ברכב ציוד שיכול לשבת  הרי שאין שום טעם באחסון ברכב. 

נהיגה חלקה יותר, הפחתת משקל עודף ברכב והקפדה על מועד הטיפול יחסכו לכם כסף רב בשוטף ובטיפול עצמו, ויבטיחו לכם וליתר הנוסעים ברכב נסיעה בטוחה יותר ונעימה יותר. מידע נוסף באתר סולומייקאר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדשות צבע – איך תבחרי את הצבע הנכון
לא יודעות איזה צבע לבחור בעת בחירה של עדשות מגע? הבחירה של הצבע צריכה להתאים לצבע השיער ובמקרים...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
לא בבית ספרנו – כך תגדלו ארנב ננסי ללא בעיות התנהגות
אם לארנב ננסי יש תכונה אחת בולטת, מעבר לעובדה שהוא חמוד באופן בלתי נתפס, זה שהוא נוטה ללעוס כל דבר...
קרא עוד »
יונ 05, 2023
ימי הולדת לחרדים – לעשות את זה נכון
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין, ייחודי וחשוב בקרב הקהל החרדי. אם בעבר נהגנו...
קרא עוד »
יול 26, 2021