מגנטים לחתונות

מגנטים לחתונות

מגנטים לחתונות ולאירועים בכלל היא עדיין אחת האטרקציות המדליקות והחשובות בכל אירוע. החשיבות של אטרקציה זו היא לא רק הצילום וההתלהבות של האורחים מכך שהם יכולים להצטלם בפוזות שונות ולהשתמש בתמונות אחר כך בשביל הרשתות החברתיות ולצרכים שונים אלא שהם גם יוצאים מהאירוע עם מזכרת קטנה ונחמדה, אותה יוכלו לתלות על דלת המקרר ולשמור למזכרת לשנים קדימה.

איכות ההדפסה והזמנת מגנטים שלא ידהו לכם כל כך מהר:

שם המשחק במגנטים לחתונות ואירועים הוא הדפסה איכותית הנשמרת לאורך שנים רבות. מה שווה מגנטים שלאחר שנה כבר הצבע ידהה מהם, התמונה לא תהיה איכותית ותתחיל להיעלם לאט לאט? סביר להניח שהיא תיזרק לפח מהר מאוד. לכן חשוב לדאוג למגנטים איכותיים ולצורך כך אתם רוצים לוודא שהם יודפסו במדפסת תרמית מיוחדת המדפיסה את התמונות על סליל צילום מיוחד ובאיכות גבוהה. דבר זה יבטיח את עמידות המגנטים לאורך שנים קדימה מבלי שתצטרכו לדאוג לדהיית הצבע. 

תוספת עיצוב לתמונות:

בדרך כלל שירות זה יינתן ללא תוספת תשלום והוא בהתאם לבקשה שלכם כמארגני האירוע ומזמיני השירות. תוכלו להוסיף עיצוב מסגרת למגנטים שיופקו באירוע שלכם והמסגרת תולבש על כל תמונה כדי לספק את המיתוג של התמונות בצורה כזו שהלקוחות שלכם יזכו מהיכן התמונה ויזכרו גם אתכם ואת התאריך המיוחד בו התקיים האירוע שלכם. 

איך נבחר צלם מתאים להפקת מגנטים לחתונות?

ראשית אתם רוצים לבדוק שזה כולל שירותי צילום מקצועיים של צלם אירועים או צלם אירועי חברה ושהוא מגיע עם מצלמה דיגיטלית איכותית. ללא תמונות איכותיות המופקות ממצלמה איכותית גם המגנטים לא יהיו איכותיים במיוחד. חשוב לוודא שהצלם עושה שימוש במצלמה תרמית ולא הדפסה בדיו. זאת כדי ליהנות ממגנטים איכותיים שישמרו לאורך שנים רבות. מומלץ לקרוא חוות דעת והמלצות כמובן ולבסוף כדאי לוודא שהוא מגיע עם ציוד גיבוי במידת הצורך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה תוכלו למצוא מגוון של סוללות לשימושים שונים?
סעיף זה דן היכן אנשים יכולים למצוא סוללות לצרכים שלהם וכיצד עליהם לוודא שהם קונים את הסוללה המתאימה...
קרא עוד »
יול 27, 2022
הכיף להתפנק בכורסת טלוויזיה בסוף היום
כולנו חייבים להודות כי אין כמו הבית. זה המקום שבו אדם יוצר לעצמו את מקום המפלט שלו. המקום שבו הוא יכול...
קרא עוד »
ינו 22, 2020
כל בנות המצווה של אזור השרון – קבלו 10 טיפים לחגיגת בת מצווה מטורפת
כל מי שגרה באזור השרון, וכמובן שגם כל מי שגרה באזור אחר של הארץ, מרגישה כבר את הפרפרים בבטן לקראת אירוע...
קרא עוד »
ספט 23, 2019