תקרה אקוסטית מתחתית – באיזה מקרים עושים בה שימוש

זהו מונח המשמש באקוסטיקה לתיאור השפעת הקול על משטח. זה מתייחס לגלי קול שנוצרים על ידי אובייקט ומתפשטים לתוך הסביבה הסובבת.

במקרים מסוימים, ניתן להשתמש בתקרה אקוסטית כדי להפחית רמות רעש לא רצויות. זה שימושי במיוחד באזורים עם תנועה גבוהה שבהם רעש יכול להפריע או להציק. תקרה אקוסטית יכולה לשמש גם כחומר סופג רעש במבנים ומכוניות.

בידוד אקוסטי איכותי למבנה

תקרה אקוסטית מלמטה היא פתרון המספק את הבידוד האקוסטי הטוב ביותר. הוא משמש במקומות כמו חדרי ישיבות, כיתות ומשרדים. תקרה אקוסטית מתחתית היא מערכת בידוד אקוסטית הניתנת להתקנה על הרצפה או הקיר של החדר. הוא מורכב מפאנל עם חומר סופג רעש ורמקולים מורכבים עליו הפולטים גלי קול כלפי מטה כדי לספק הפחתת רעשים ובידוד אקוסטי.

תקרה אקוסטית מסוג זה יכולה לשמש בדרכים שונות – כתקרה אקוסטית להפחתת רעש או כתקרה אקוסטית לקליטת קול. תקרה אקוסטית היא טכניקה המשתמשת בצלילים כדי לרכך את צליל הצעדים על משטח קשה. טכניקה זו משמשת לעתים קרובות בבתי חולים ובמתקני בריאות אחרים. להמשך קריאה אודות תקרות מגשים

באילו מקרים משתמשים בו?

– בחדר ניתוח שבו יש אנשים שמדברים ומסתובבים, חשוב להפחית את הרעש מהרצפה.

– בבית חולים או בכל מתקן בריאות אחר, שבו יש אנשים שצריכים להיות שקטים למען ביטחונם, יכול להיות להם קשה לדבר אם הם צריכים לדבר על רעש של צעדים.

– ניתן להשתמש בו גם במסגרות תעשייתיות כמו מפעלים ומחסנים.

חשוב לברר איזו תקרה אקוסטית מתחתית תוכל להציע לכם את המענה הטוב ביותר מבחינה אקוסטית, ולפיכך יהיה כדאי לכם להתייעץ עם חברה מתאימה שתוכל לייעץ לכם בעניין הזה. למידע נוסף בנושא תקרות אקוסטיות מתכתיות

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע לבחור מוזיקת ג׳אז לאירוע?
דעו לכם כי מוזיקת ג׳אז לאירוע שלכם יכולה להיות בחירה מעולה וזאת אם יש לכם עניין להפוך את האירוע להרבה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
רבקה סגל – לא סתם עוד מישהי
דעו לכם כי רבקה סגל זוהי אישה אשר הגיעה מאוד רחוק בקריירה המקצועית שלה וזאת בין היתר הודות לכך שהיא...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021
כיסא גלגלים חשמלי – קל להתנייד איתו
כסא גלגלים חשמלי הוא מכשיר ניידות, המופעל באמצעות חשמל ונשלט על ידי האדם שבו. הוא נועד לעזור לאנשים...
קרא עוד »
ינו 01, 2023