קניית כלב קטן מחו״ל: היתרונות המרכזיים בגודל הכלב

חושבים על קניית כלב מחו"ל? אין ספק שיש לכלב קטן יתרונות מובהקים שהופכים אותו לאהוב ולפופולארי מאוד. הבה נמנה כאן את היתרונות המרכזיים בגידול כלב קטן. אולי גם לכם כדאי לשקול קניית כלב קטן מחו"ל?

היתרונות המרכזיים של כלב קטן

  • לרוב כלב קטן הוא קל יותר לנשיאה. מה שאומר שאם אתם מחפשים לגדל כלב שתוכלו לאחוז בידיים, כדאי לבחור כלב קטן. הכלב הזה יכול במקרים רבים ליהנות מאוד מכך שאתם אוחזים אותו בידיים שלכם.
  • אמנם יש כלבים קטנים שהם קשים, עקשניים ואולי גם אלימים. אך אם תצליחו לבחור כלב קטן ונוח, הוא יוכל להשתלב היטב בחיי המשפחה שלכם. הוא לא תופס הרבה מקום, הוא לא מאיים ולא משמעותי בעיניים, אך כן משמעותי למשפחה ולאווירה בבית.
  • מסתבר שכלב קטן לרוב יהיה קל יותר ונוח יותר לגידול. תצליחו להשתלט עליו ביתר קלות ולהרגיל אותו לכללי ההתנהגות אצלכם בבית. שיקול משמעותי וחשוב, במיוחד עבור מי שלא התנסה בגידול כלבים וחושש מהתמודדות עם כלבים קשים.
  • כלב קטן הוא במקרים רבים כלב חמוד שכיף לגדל אותו. הוא מתקשר יפה ובמקרים רבים משמש כמעט כמו דובי אהוב וחביב. 
  • אם יש לכם בית עם ילדים ואתם מחפשים כלב שמתאים לילדים, יכול להיות שעדיף למצוא כלב מגזע קטן. כך הכלב לא יאיים על הילד מבחינת הגודל שלו, וגם ילד קטן יחסית יוכל להתנהל עם הכלב, לשחק וליהנות אתו.

בין אם בחרתם גדול ובין אם בחרתם קטן – חשוב מאוד להכיר היטב את האופי של הכלב כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון. חשוב להתאים את הכלב ואת האופי שלו ליכולות שלכם ולנתוני המשפחה והבית.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »