השלבים באיטום גגות

איטום גגות הוא תהליך בעל חשיבות עליונה. הוא ממלא תפקיד חשוב בשלמות המבנה שלנו ובהגנה על כל מה שנמצא בפנים. מדובר על עבודה מקצועית ובעלת חשיבות עליונה, בלעדיה עלול כל מבנה להיות מקום שסופג מים וגם נזקים. במידה ועליכם לבצע איטום גגות יש לפנות אל חברת איטום אשר מספקת מענה בענף זה. כך שלאחר ביצוע העבודה תוכלו להיות שלווים גם בימי הגשמים הסוערים – כי הגגות אטומים כיאה וכיאות.

 

אלו השלבים של איטום גגות

  • ניקוי הגג – לפני תחילת העבודה יש לנקות את הגג על כל שטחו ופינותיו. המטרה היא להכין את השטח לקראת ביצוע העבודה של האיטום. הניקוי יכלול גם פינוי של חפצים מסוגים שונים אשר עלולים להפריע למשימת האיטום.
  • בחירת סוג האיטום – היות ויש מספר סוגים של טכניקות איטום חשוב לבחור בשימת לב את הטכניקה המתאימה לפי סוג התשתית הקיימת. מלבד זאת יש להתייחס לתקציב, למטרה ולנתונים נוספים של המבנה. שלב הבדיקה וקבלת ההחלטות הוא שלב מהותי שיש לו חשיבות רבה.
  • יישום האיטום – כעת ניתן להתחיל ליישם את חומר האיטום. החומר ייושם על הגג בהתאם לתכונותיו ולפי ההנחיות שהיצרן מנחה לגביהן.
  • קווי תפר – יש להתייחס לנושא קווי התפר בין יריעות האיטום. יש לוודא כי קווי התפר טופלו כראוי, וכי הם לא עתידים לנוע ולזוז הנה והנה במהלך עונות השנה, יחד עם השינויים במזג האוויר.

יש לזכור כי חברת איטום צריכה להכיר היטב את התחום, ולהציע לכם פתרונות מתאימים לפי הצורך והנתונים. מלבד זאת היא צריכה לספק גם תקופת אחריות מסוימת אשר בה היא אחראית לנעשה בגג, ואמורה להגיע לטפל בבעיות אם נוצרות. חברה אחראית, מנוסה ואמינה תעמוד בכבוד בתפקיד!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגים של פולי קפה

מזה אלפי שנים אנשים בכל העולם נהנים מקפה. בכל בוקר, אנחנו מתעוררים ודואגים להכין לעצמנו כוס קפה בשביל שנוכל לפתוח את היום, ובמהלכו נשתה מספר

קרא עוד »