מה מחיר הספירולינה

בשנים האחרונות כל מי שמתעניין קצת בתזונה ובשמירה על אורח חיים בריא לא היה יכול שלא לשמוע על ספירולינה.

מיטב הבלוגרים והגורואים בנושא הבריאות ממליצים על ספירולינה בכל פינה, ולכן במסגרת מאמר זה אנחנו נספר לכם על ספירולינה, על היתרונות הבריאותיים שלנו וגם ככה כל הטוב הבריאותי הזה יעלה לכם בסופו של דבר. להמשך קריאה בנושא ספירולינה טרייה

מהם היתרונות הבריאותיים של ספירולינה?

  • ירידה במשקל – אנשים רבים מחפשים אחר הדיאטה המבטיחה הבאה, אך האמת היא שבדרך כלל כדי לרדת במשקל, צריך יותר להימנע ממזונות מזיקים ולהכניס מזונות חדשים העשירים ברכיבים תזונתיים. ספירולינה היא מזון עשיר ברכיבים תזונתיים ודל בקלוריות, מה שאומר שאתם יכולים לצרוך שפע של רכיבים תזונתיים בצורה בריאה.
  • שיפור בריאות המעיים – ספירולינה מתעכלת בצורה קלה ויעילה, בגלל שהמבנה התאי שלה לא כולל קירות קשים וסיביים. אך האם פירוש הדבר שספירולינה יכול לעזור לכם לשפר את בריאות המעיים שלכם? בשנת 2017 נערך מחקר על עכברושים מבוגרים והתגלה כי ספירולינה עשויה לסייע בשימור הבקטריות במעיים תוך כדי תהליך ההזדקנות.
  • הורדת רמת הכולסטרול בגוף – ספירולינה יכולה לסייע לכם להוריד את רמת הכולסטרול בגוף שלכם. כולסטרול הוא שומן לא בריא בדם, וכמויות מופרזות ממנו עלולות לתרום להגברת הסיכויים ללקות במחלות לב מסוגים שונים. במחקר שנערך בשנת 2013 נמצא כי צריכה של גרם ספירולינה ליום הביא לשיפור ברמת הכולסטרול בדם של המשתתפים לאחר שלושה חודשים בלבד.

מה מחיר הספירולינה?

אז כמו עם כל מוצר אחר, גם כאשר מדובר על ספירולינה, עומדות בפניכם מספר אפשרויות לרכישה.

אתם יכולים להתחיל בקטן, ולקנות אריזה אחת של ספירולינה קפואה, רק כדי להתנסות ולוודא שהיא מתאימה לכם (למתחילים מומלץ להתחיל עם שייק ירוק).

או שאתם יכולים לבחור בגישה המתחייבת, וללכת על אריזה משפחתית, שהיא הרבה יותר משתלמת, וככה גם לרתום את כל המשפחה לשינוי אורח החיים ולהטמעת הרגלים בריאים יותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »