ארוחות שף לא חייבות להיות יקרות

ארוחות שף לא חייבות להיות יקרות כמו שרבים נוטים לחשוב. ישנם מקומות שבהם הארוחות באמת עולות על כל דמיות מבחינת עלות אך מדובר במקרים מאוד מסוימים. אכלו ארוחות שף מושלמות ולא יקרות ונסו את החוויה.

 

ארוחות שף לא חייבות להיות יקרות

אז ארגנתם ערב יחד עם כל החברים שלכם, מעולה. אתם באים לצאת ולאכול אך אתם לא ממש סגורים באמת, האם המקום שאליו אתם מעוניינים ללכת או יקר או זול. האם באמת זה משנה והמחיר במסעדת שף הוא הרבה יותר יקר או שמה מדובר בסטיגמה?!

אי אפשר לענות על השאלה הזו בצורה חלקה, שכן כל מקום והמחיר שלו אך ברוב מסעדות השף שתרצו לצאת אליהם יחד עם החברים שלכם, תצטרכו להיות מוכנים גם למחיר טיפה יקר.

כמובן שיש את היוצאים מהכלל אך זו צריכה להיות המחשבה לפני שאתם הולכים למסעדת שף.

מהי עלות המזון במסעדת שף?

עלות אומדן המזון למשפחה של ארבעה נפשות היא 4000 ₪ לחודש. אם תוציאו מזה מידי חודש רק 500 ₪ ושימו אותם בצד, תוכלו להתפנק פעם בחודש במסעדת שף איכותית או לחילופין להזמין ארוחת שף מפנקת אליכם הביתה אשר לא רק שתמלא אתכם מידי אלא גם תיתן לכם אתה החוויה שאתם כה צריכים.

עלות האוכל במסעדת שף משתנה עם הזמן וממקום למקום, שכן הכול תלוי בגורמים חוץ מערכתיים, אשר מייקרים ומוזילים מעת לעת את עלות חומרי הגלם הנמצאים אצל כל מסעדה ומסעדה.

 

אין כמו ארוחת שף במסעדה לא יקרה

רוב בני האדם, כאשר תשאלו אותם על סטיגמות הקיימות במסעדות כאלה ואחרות, יגידו את דעתם מבלי יותר מידי לבדוק את הנתונים. כך גם כשתשאלו אותם על מחירי מסעדות השף המצויות בכל מקום, הם יאמרו שהמחירים בהם יקרים.

המצב שונה מכפי שניתן לחשוב ועלות המנות המוצעות במסעדות השף אינן יקרות מידי כמו שחושבים רבים.

לכן, אם אתם נמצאים עם קבוצת חברים ובא לכם להתפנק עד מעל הגג, בארוחה מושחתת שנעשית על ידי שף מקצועי ובזול, כנסו למסעדת שף ותהנו בלי יותר מידי הוצאות.

לפרטים נוספים, התייעצות והזמנות הכנסו עוד היום לאתר של השף הפרטי שלכם – אייל פינקלשטיין.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: