החידושים בשיש בעשור האחרון

בדרך כלל, בעת שבה תגיעו למצב של עשיית בחירה בשיש עבור המטבח שלכם, תיטו להיצמד אל החזות הנורמטיבית ולא תחשבו באופן יצירתי בכל, בשל העובדה כי שיש למטבח מוגדר בקרבכם כאביזר על זמני, אשר בדרך כלל לא תמירו או תשנו אותו. כמו כן, בעשיית בחירה של שיש עבור המטבח שלכם יש נטייה להעניק יותר משמעות רבה ליכולת של ההישרדות של השיש, הווה אומר – לטיב של השיש, לעומת מה שהוא מעניק לנראות של המטבח שלכם, אתם תרים אחר שיש שישתלב בצורה אינטגרלית עם הסגנון של ארונות המטבח שלכם, אבל לא מעבר לכך. בעשור האחרון פרצו הרבה חידושים בעולם של השיש, אשר טומנים בחובם עשיית שימוש בכל מיני חומרי גלם ובדרכים שונות ונפלאות. כל זאת עשוי להוות חלופה עבור השיש הקלאסי ולשדרג את טיב ואת חזות המטבח שלכם.

החידושים בשיש בעשור האחרון – 

  • שיש לבן – במהלך העשור האחרון נעשה שימוש רב בהיבט של שיש לבן, אשר הלך והתעצם מפאת הסיבה של הרגשת המרחב, הבהירות והאור שאותם הוא משרה עבור חלל המטבח שלכם, עסקינן בשיש למטבח שהינו מלוטש שנותן לחלל של המטבח שלכם חזות נקייה והומוגנית בייחוד. במטבח שהינו גדול באופן יחסי השיש הלבן ישרה בהירות וכוח, ואילו במטבח שהינו קטן ממדים השיש הלבן ישרה הרגשה של מרחבים.
  • כיור שקוע בתוך השיש – במהלך שנים קודמות, הכיור היווה חלק מן השיש, והתקנה שלו הייתה טמונה בהסבת נזק בקרב השיש והכנסה של הכיור, לעומת העשור האחרון אשר הרבה בני אדם מבצעים בחירה של כיור שקוע בשיש. הכיור הינו חלק אינטגרלי מן השיש וממשיך אותו חסר שולים וחסר שינוי של חומר, באופן כזה תימנע שבירה של הרצף העיצובי ותתקבל חזות נחמדה ביותר.
  • שיש שהינו חף בשוליים – אחד מן החידושים העיקריים בעשור האחרון הינו ביצוע של בחירה בשיש אשר חף בשוליים. המטרה של השוליים הינה לעצור את נזילת המים אל הרצפה, אבל במקביל לכך הן יוצרות חזות במקטעים אשר איננה זורמת. היתרון המרכזי של חידוש זה הינו הסגנון הייחודי והנראות האסתטית שלו, ובכן הניקיון הפשוט שאפשר לעשות בו שימוש. זוהמה לא תיקווה בפינות של השיש ואפשר בפשטות למשוך אותו ולקבל של נקי ונחמד.

.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל הסיבות לקחת קורס קייט סרף

קייטסרפינג kite surfing הוא ספורט אקסטרים ימי חדש יחסית שתופס גלים וסוחף אחריו הרבה מאד ספורטאים שמעוניינים ליהנות מנפלאותיו.   קורס קייטסרפינג כל מי שהתנסה

קרא עוד »
נעלי כלה

טיפים לבחירת נעלי כלה מהבית

היום ניתן להזמין כמעט כל פריט עד הבית, היות ואנו חיים בעידן דיגיטלי, שבו רוב האנשים מעדיפים לבצע את הקניות שלהם באינטרנט. היום כבר אין

קרא עוד »