מזרן או מזרון? מה מיוחד במזרני פולירון?

מרבית האנשים בישראל מכנים אותו מזרון ולעומתם, יש גם הרבה אחרים שמעדיפים לכנות אותו בשם מזרן. האמת היא, שזה כלל לא משנה איך אתם קוראים לו. מה שכן חשוב, זה להקפיד שהוא יהיה איכותי ועמיד ויאפשר לכם ליהנות משנת לילה מצוינת לאורך שנים רבות.

אחד ממותגי המזרונים המפורסמים ביותר הם מזרני פולירון ואנשים רבים מעדיפים לבחור במזרנים אלו על פני מזרונים מחברות אחרות. אז אם אתם עומדים לפני רכישת מזרונים חדשים, כדאי לכם לשמוע על היתרונות הרבים שקיימים למזרני פולירון.

 

למה לבחור דווקא במזרני פולירון?

–למזרוני פולירון יש מספר יתרונות על פני מזרנים מחברות אחרות –

  • חברה בעלת ניסיון של מעל 40 שנה בתחום – חברת פולירון הנה חברה שמתמחה בייצור מוצרי שינה כבר למעלה מ- 40 שנה. פולירון מייצרת מיטות ומזרונים כבר שנים רבות, כך שהניסיון שהם צברו בתחום, הוא גדול מאוד.
  • לא מתפשרים על איכות – פולירון הינה חברה שמדרגת את עצמה בין החברות המובילות בתחום מוצרי השינה ולכן הם מתאימים את המוצרים שלהם לקריטריונים קשוחים מאוד של איכות, חוזק וכמובן הענקת אחריות ושירות לרוכשים שלהם.
  • שנות אחריות רבות – חברת פולירון מעניקה לרוכשי המזרנים 15 שנות אחריות ובנוסף לכך, הם גם מתחייבים לתת שירות איכותי ואמין לאורך כל שנות האחריות ומשתדלים עד כמה שניתן שהלקוחות יהיו מרוצים מהמוצר שהם רכשו.
  • תקן אירופאי מחמיר – בנוסף לכל היתרונות שנמנו לעיל, מתהדרים מזרוני פולירון בתו תקן אירופאי. מה שאומר שמזרוני פולירון הם מהמזרונים האיכותיים ביותר בשוק מכיוון שהתקן האירופאי הינו תקן מחמיר ביותר ועל מנת לקבל אותו, יש צורך לעמוד בקריטריונים קפדניים במיוחד.

 

למידע נוסף ורכישה פנו עוד היום אלינו: https://www.beteli.co.il/.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: