ניקיון ספות בד – 5 טיפים מעולים

ספות בד ממלאות תפקיד חשוב בחדרי מגורים, חדרי ישיבות וחדרי המתנה ומאפשרות ישיבה לצרכי פנאי ועבודה. הן גם פריט עיצובי בחדר בו הן נמצאות, ולכן צריך להציב אותן במקום בו לא יפריעו לתנועה השוטפת בחדר. הספות נוטות לצבור לכלוך בצורת חלקיקי אבק, מים, דם או כל גורם אחר. לכן ניקיון ספות בד מדי פעם הינו הכרחי, וזאת כדי לשמור עליהן מבלאי מהיר ולמנוע רושם רע לאורחים ולמבקרים. הנה חמישי טיפים מועילים לניקיון ספות בד:

  1. תחזוקה קבועה כוללת ניקיון קל עם שואב אבק ומברשת רכה לפי הוראות היצרן וכמו כן עליכם לשים לב לטמפרטורות של חומרי הניקוי כדי למנוע כתמים או נזק לריפוד.
  2.  כדאי להיזהר מניקוי כתמים קשים, מאחר שאלה דורשים בדרך כלל חומרי ניקוי מיוחדים שאינם בשימוש יומיומי ואינם נמכרים בחנויות. לכן עדיף במקרה כזה לפנות לשירותיה של חברה אמינה המתמחה בניקיון ספות בד.
  3. כדאי לפנות זמן כאשר מתבצע הניקיון, אם סיכמתם שהמנקה יגיע אליכם, ולהביא בחשבון טווח זמן של כשעה וחצי, ואז לבחון בעיניכם את התוצאה ולהיות משוכנעים שפעולת הניקוי נעשתה בצורה מקצועית והספות נראות מצוחצחות.
  4. כדאי להזמין אך ורק חברה המתמחה בתחום עם המלצות מחברים ומכרים ולהימנע מפנייה לחברות מפוקפקות המציעות הנחות, וכלל לא בטוח שנציגיהן יודעים לבצע את העבודה הנדרשת. ספה שלא תנוקה היטב תגרום לכם מפח נפש ותחייב הזמנת ניקוי נוסף או אף רכישת ספה אחרת אם אינכם רוצים להסתכן בנזק תדמיתי הקפדה על לוחות זמנים בניקוי קל ועל הרחקת לכלוך וזהירות לפני שאתם מתיישבים – יאריכו ללא ספק את חיי ספות הבד שלכם.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיסה לדובאי – כל מה שצריך להכין לקראת הטיסה לדובאי
לדובאי קל לטוס ולהגיע לאחר שלוש שעות וההכנות לשם צריכות להיות כמו טיסה לכל יעד אחר, עם המסמכים...
קרא עוד »
אוק 07, 2021
נגן סקסופון לחתונה – למה דווקא סקסופון?
זוג צעיר אשר עומד להתחתן, מעוניין לייצר אירוע בלתי נשכח, אירוע מיוחד ושונה, מקורי ויצירתי. כל זוג בוחר...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021
5 מסעדות שוות במודיעין
לאכול במודיעין? יש איפה. העיר מציעה מגוון רחב של מסעדו בשלל סוגים וטעמים. בואו ובקרו בעיר, בחרו לכם את...
קרא עוד »
נוב 05, 2019