כל הסיבות לקחת קורס קייט סרף

קייטסרפינג kite surfing הוא ספורט אקסטרים ימי חדש יחסית שתופס גלים וסוחף אחריו הרבה מאד ספורטאים שמעוניינים ליהנות מנפלאותיו.

 

קורס קייטסרפינג

כל מי שהתנסה בעבר בגלישת גלים, גלישת רוח ובהעפת עפיפונים כילד או כבוגר, שמח לשמוע שיש שילוב מנצח בין כל האופציות הללו ולכן מעוניין ללמוד זאת.

מעבר לכך כל מי שאוהב את הים, מגיע לעיתים תכופות לחוף ורואה את הכמויות הגדולות של החבר'ה שגולשים עם העפיפונים הללו ואת ההנאה העצומה שלהם, נחשף לטרנד החדש ומעוניין להצטרף ולגלוש גם כן.

אוהבי הספורט האתגרי נהנים מהשילוב המוצלח של שלוש האופציות הללו יחד ומעניין אותם אופן ההפעלה של העפיפון מול הרוח. מדובר בטכניקות שיש ללמוד אותן כראוי והדרך היחידה לכך היא באמצעות קורס מקצועי שמדריך את אופן הגלישה על כל שלביה, כדי שכל גולש ייהנה מזמן השהייה במים כשהעפיפון פתוח.

הגלשן שבו משתמשים הוא דומה לוויקבורד, הגולש מפעיל את הכוח הנדרש והעפיפון מופעל על ידי הטיית כוח זה לטרפז המחובר ברתמה לגולש.

 

חשיבותו של הקורס

אחד היתרונות המהותיים בגלישה זו שמדרבנת גולשים רבים להירשם לקורס קייטסרף היא העובדה שיחסית אין זה ספורט שהוא קשה ואין צורך במיומנות או במאמץ שהוא מעבר לסביר.

בקורס לומדים צעד אחר צעד כיצד להתנהל עם העפיפון לאור הצורך לשלוט בו לאורכה של כל הגלישה וגם כשעוברים גולשים אחרים ליד העפיפון. בקורס מבצעים תרגילים שונים כדי שהגולש יידע איך להתנהל בכל אחת מהסיטואציות שהוא עלול להיתקל בהן במהלך הגלישה בקייטסרף.

זו הסיבה שאין אפשרות להתחיל לגלוש באופציה זו, אלא לאחר שעוברים את הקורס הבסיסי ולאחר שהגולש עובר את המבחן כך שהוא יוכל לגלוש לבד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגים של פולי קפה

מזה אלפי שנים אנשים בכל העולם נהנים מקפה. בכל בוקר, אנחנו מתעוררים ודואגים להכין לעצמנו כוס קפה בשביל שנוכל לפתוח את היום, ובמהלכו נשתה מספר

קרא עוד »