כיסא גלגלים חשמלי – קל להתנייד איתו

כסא גלגלים חשמלי הוא מכשיר ניידות, המופעל באמצעות חשמל ונשלט על ידי האדם שבו. הוא נועד לעזור לאנשים שהיו משותקים או מתקשים ללכת. כיסאות גלגלים חשמליים נמצאים בשימוש גם היום מכיוון שהם מספקים ניידות לאנשים עם מוגבלות, עוזרים להם להתנייד ומאפשרים להם לחיות בצורה עצמאית יותר. ישנם סוגים רבים ושונים של כסאות גלגלים חשמליים בעלי מגוון תכונות וניתן להתאים אותם לצרכי המשתמש.

למגוון מוצרים לגיל השלישי היכנסו לאתר: https://aahygiene.co.il/

כיצד בנוי כיסא גלגלים חשמלי?

כסא גלגלים חשמלי הוא מכשיר ניידות לאנשים עם מוגבלות פיזית, שאינם מסוגלים להניע את עצמם באמצעות הגפיים התחתונות. המשתמש יושב על מושב ושולט על תנועת הכיסא על ידי לחיצת כפתורים או מנופים המורכבים על משענות היד. כיסא הגלגלים החשמלי הראשון נוצר בשנת 1884 על ידי ג'ורג' קליין, ממציא גרמני. היו לו שני גלגלים גדולים שהונעו על ידי מנוע חשמלי. עיצוב זה היה בשימוש עד מלחמת העולם השנייה כאשר הוא הוחלף בעיצובים קטנים וקומפקטיים יותר שניתן להפעיל באמצעות סוללות. כיסא גלגלים חשמלי מופעל בדרך כלל על ידי סוללה ונשלט באופן ידני על ידי בקר דמוי ג'ויסטיק או אוטומטית באמצעות דוושות רגל, ידיות ידיים או תיבת הילוכים אוטומטית. כמו בכיסאות גלגלים רגילים, ניתן לשלוט במהירות ובכיוון הנסיעה באמצעות בקרות הרגל. בנוסף לפקדים ידניים אלו, לרוב כסאות הגלגלים החשמליים יש גם תיבת הילוכים אוטומטית אשר יכולה להניע את כיסא הגלגלים קדימה ואחורה בתגובה לתנועה קדימה/אחורה של המשתמש. יכולת המהירות עשויה להיות גם מוגבל על ידי השטח, מה שקורה לרוב בסביבות פנימיות.

לסיכום:

כסא גלגלים הוא מכשיר המשמש להסתובב או להגיע ממקום למקום. זהו כיסא עם גלגלים שניתן לדחוף לתנועה. כיסאות גלגלים משמשים אנשים שאינם יכולים ללכת או מתקשים בהליכה. הם משמשים גם אנשים עם בעיות ניידות זמניות, כגון אלה המתאוששים מניתוח. יש אנשים שמשתמשים בכיסאות גלגלים בגלל שיש להם בעיות שיווי משקל, בעוד שאחרים משתמשים בהם בגלל שהם לא יכולים להשתמש ברגליים בגלל שיתוק או קטיעה.

למידע נוסף של כיסא גלגלים חשמלי, הקליקו על הלינק!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ציוד מקצועי לאולפנים

ציוד סטודיו מקצועי יכול לעזור לשפר את איכות העבודה שלך. זה גם יעזור לך לייצר ולשתף תוכן באיכות גבוהה בקלות. החשיבות של ציוד סטודיו מקצועי

קרא עוד »