מומחה פוריות מומלץ בבאר שבע 

טיפולי פוריות הם טיפולים המיועדים לזוגות אשר חווים קושי משמעותי בהבאה של ילדים לעולם בדרך טבעית, בדרך כלל ההליך מתחיל לאחר פנייה לרופא המתמחה בנושאי פוריות הממליץ על ביצוע של טיפולי פוריות על מנת שבני הזוג יוכלו להביא ילדים. ברוב המקרים בני הזוג נדרשים לטיפולי הפוריות בגלל בעיות רפואיות אצל הגבר או אצל האשה, המחקרים מראים כי – 70 אחוז מבעיות הפוריות הן מסיבות כאלה, כשהחצי האחד מבעיות אצל הבעל והחצי השני מבעיות שקשורות באשה. 30 אחוז נוספים נחשבים כמקרים שהסיבה הרפואית שלהם לא ברורה ולרוב מדובר בקשיים רגשיים או מנטליים אצל בני הזוג.

האם נצרך רופא מומחה עבור טיפולי פוריות

טיפולי פוריות הן טיפולים לא פשוטים ובדרך כלל גם ממושכים הדורשים מאמץ רב מבני הזוג לאורך כל התקופה, הטיפולים עצמם הם טיפולים מורכבים הדורשים מקצועיות רבה ונעשים על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפוריות. לכן חשוב מאוד להקפיד על בחירות של איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום. מומחה פוריות מומלץ בבאר שבע יכול לסייע לעבור את התקופה במינימום כאבים ומקסימום סיכויי הצלחה, ויסייע לבני הזוג לצלוח את התקופה בהצלחה.

מה חשוב לעשות לפני טיפולי פוריות?

לפני התחלת הליך של טיפולי פוריות מומלץ לאשה לשמור על תזונה מאוזנת ולהקפיד על תוסף תזונה של חומצה פולית, נטילת חומצה פולית לפני ובמהלך הריון מפחיתה מאוד את הסיכוי למומים פתוחים בעמוד השדרה. גם ויטמיןD  ו B12 –  חשובים לבריאותו של התינוק. בנוסף, לטיפולי הפוריות מומלץ להגיע כשהאישה עם משקל גוף תקין, משקל גוף לא תקין – מפחית את הסיכויים של הצלחת התהליך. טרם ההתחלה של הטיפולים ימליץ הרופא על סדרת בדיקות כמו לחץ דם, תפקודי כבד וכליה ועוד וכן בדיקה של משטח צוואר הרחם ובדיקת שד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עוגות יום הולדת לבנות

עוגות יום הולדת לבנות

הנסיכה הקטנה של הבית חוגגת בקרוב יום הולדת, ואתם ההורים עדיין מתלבטים בנוגע לעוגת יום ההולדת שתוענק לה במסיבה המתוכננת. עוגת יום הולדת לבנות צריכה

קרא עוד »