תיק לא עוד סתם אביזר אופנה

תיק, אף פעם לא יהיה עוד סתם אביזר אופנה וזה מכמה סיבות. המרכזית שבהם היא כמובן נראות התיק וההתאמה שלו לגוף ולסטייל ולאופי שלנו. בגלל ההתאמות הנחוצות הללו, התיק, מהווה עבורנו, הרבה יותר מסתם תרמיל נשיאה.

תיק לא עוד סתם אביזר אופנה 

כיום, בגלל המגוון העצום בקיים בשוק מכל פריט ופריט שאותו נרצה, הרי שבצורה זו נוכל להתאים לאישיות שלנו ולסטייל אותו נרצה, כל פריט ואביזר לבוש מכל סוג שהו. בכל הנוגע לסגנון תיקים, הרי שכאן, קיימים מיליוני סגנונות תיקים, שכנראה, לפחות אחד מהם וודאי יתאים לכם

למה לשלם הרבה עבור תיק? 

תיקים, לפחות כך ברוב המקרים, הם החזות שלך והם יכולים לתאר את מצבך החברתי, הכלכלי וכמובן זה האופנתי. זהו אביזר ניכר לעין באופן בולט ומוחצן, ומכיוון שכך, תעשיית אופנה שלמה נסובה בעיקר על תיקים. 

בטח שמעת על תיקים של לואי ויטון, וכמה הם חשובים לאנשים מסוימים. הם מבוקשים על ידי רופאים, פרופסורים, על ידי מנכ"לים, ואפילו על ידי אנשים פשוטים שברור שאינם יכולים להרשות לעצמם. הם מהווים מעמד, ואנשים תמיד רצו את הדרך המהירה ביותר לעלות בסולם החברתי, כך או אחרת.

מי משתמש בתיקים ראוותניים? 

ידוענים משתמשים בהם בכדי להציג את הסטטוס שלהם, בין אם הם משתמשים בהם כדי לפרסם מותג מסוים, או פשוט משום שהם אביזר נהדר – כך או כך, הם שולחים מסר חזק, במיוחד בימינו בעידן הזה, בו הכול מנותח על השטיח האדום. 

כשאנחנו מסתכלים על בירות אופנה בעולם, כמו ניו יורק או פריז, אנו יכולים לראות שהחנויות היקרות ביותר הן למעשה אלה המוקדשות לתיקים, שבהם המחירים נעים בין מאות שקלים בודדים לבין הון קטן, שיתאים למעמד ה"נחות". תיק, יכול ליצור דימוי אופנתי מושלם.

האם כדאי לקנות תיק מזויף?  

התשובה הפשוטה ביותר, והתשובה הטובה ביותר היא – לא. נשים רבות אינן מבחינות בין אמיתי למזויף, אך ניתן להבחין בקלות, בהבדל כשאתה מסתכל על תגי המחיר. מזויף, ייהרס מהר. שווה להשקיע כמה עשרות שקלים יותר, על תיק מקורי.

למידע נוסף בקרו באתר שלנו: https://www.toosh-kids.com

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »