דף סוכר

דף סוכר הוא מוצר חדש יחסית המשמש רבות בתחום העיצוב בעולם הקונדיטוריה. אם אתם חוגגים יום הולדת לילד ורוצים להדפיס את התמונה שלו, או של גיבור על מצויר שהוא אוהב, על גבי העוגה – זו יכולה להיות הפתעה מרגשת במיוחד, נכון? תכירו – דף סוכר שיכול להכיל הדפס מצויר או מצולם של כל דבר שתרצו! אותו ניתן לרכוש בחנות למוצרי אפייה ,כך תוכלו תוך זמן קצר להכין עיצוב מושקע וטעים במיוחד בלי הרבה מאמץ!

כיצד להסיר את התמונה מהגיליון

יש כאלה שמוצאים את זה מאוד מאתגר להסיר את התמונה מהניילון או הגיליון האחורי של דף הסוכר, הרבה מזה קשור לאופן האחסון של התמונה. אתם צריכים לשמור את הגיליון בשקית האטומה לאוויר עד לזמן השימוש.

אבקת הסוכר מגיבה לסביבתה תוך זמן קצר יחסית, ולכן אם הטמפרטורה בחדר או במטבח בו אתם מכינים את העוגה והקישוט חמה או לחה זה יספוג הרבה מהלחות, מה שמקשה על ההסרה כראוי.

הדרך הקלה ביותר להסיר דף סוכר ללא קושי היא להכניס את הדף, כשהוא עדיין בתוך השקית האטומה, למקפיא למשך כ-30 שניות. על ידי שמירתו בנרתיק שלו זה יעזור למנוע מלחות או מים להגיע לתמונה האכילה שעלולה לגרום לדיו על התמונה להימרח.

האם דף סוכר לא מסוכן בריאותית?

כלל וכלל לא! יש אישור ממשרד הבריאות לעשות שימוש בדפי סוכר לצורך קישוט לעוגה. כמובן, גם מבחינת כשרות לא צריכה להיות שום בעיה שכן מדובר בצבעי מאכל המוכרים כבר בתעשיית האוכל שנים רבות. מדובר רק בטכניקה חדשה יחסית של שימוש בצבעי מאכל ותרכובת סוכר. אין ספק שאתם יכולים להפתיע את חוגג יום ההולדת או החברים שלכם עם עוגה בעלת הדפס צבעוני בזכות טכנולוגיה זו של דף סוכר!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »