אגרוף תאילנדי – מה עומד בבסיס אומנות הלחימה

אמנות הלחימה שנקראת אגרוף תאילנדי מביאה לידי ביטוי שילוב בין תנועות ידיים ורגליים. בניגוד לאגרוף רגיל, שבמסגרתו עושים שימוש בידיים בלבד, באגרוף התאילנדי נעשה שימוש בבעיטות, לצד אגרופים. יתר על כן, באגרוף תאילנדי לא עושים שימוש בכפפות עבות כפי שנהוג בענף האגרוף הרגיל.

העיקרון שעומד מאחורי האגרוף התאילנדי הוא חיבור לקרקע וניצול של כל יכולות הגוף כדי להפיק את המרב בהיבט של השימוש ביכולות הגוף. היכולת לתת בעיטות, אגרופים ומרפקים עם טכניקה נכונה נלמדת לאורך השנים, וככל שמתאמנים יותר, כך הטכניקה והמיומנות משתפרים באופן משמעותי.

 

איפה אפשר ללמוד את אומנות הלחימה הזו?

מתעניינים באגרוף תאילנדי והייתם רוצים להתחיל ללמוד את התחום באופן מקצועי? יש מועדוני בכל רחבי הארץ שעוסקים באומנויות לחימה מגוונות. בחלק ניכר מהמועדונים הללו ניתן ללמוד בין היתר גם את התחום הזה. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון.

כדי לדעת שאתם לומדים מהטובים ביותר, יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתבדקו במקומות שונים מה מציעים לכם בדיוק, מה המחירים של השיעורים ומה הניסיון של המדריכים. המידע הזה יעזור לכם לדעת טוב יותר האם אתם בוחרים במועדון לחימה מוביל שיוכל להוביל אתכם להצלחה ולעזור לכם ללמוד ולהתאמן באופן יעיל בכל שיעור.

 

דרך מעולה להיכנס לכושר שיא

רוצים להיכנס לכושר שיא ולשמור על בריאות אופטימלית? לימוד של אמנות הלחימה הזו לא רק תקנה לכם כישורי לחימה מתקדמים ויכולת להגן על עצמכם, אלא שגם תוכלו להיכנס לכושר מעולה. מדובר באמנות לחימה שמצריכה סיבולת לב ריאה מעולה, ועל כן תצטרכו להקדיש לא מעט זמן במהלך האימונים לשיפור יכולות הסיבולת שלכם, כך שתוכלו לתפקד בהצלחה על הזירה.

 

פנו עוד היום ללמוד הגנה עצמית בTeam Pavel.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »