מהו טריינר לאופניים ומי צריך אותו

מחפשים חלופות טובות יותר למקומות הרכיבה שלכם בחודשי הקיץ הלוהטים בארץ או בחודשי הגשם השוטף והקפור המקפיא?

בעוד שאימוני פנים פחות מושכים מאשר לרכוב בחוץ עבור מרבית רוכבי האופניים, זה הכרחי. לרוכבים רציניים שרוצים להתאמן ללא הפרעה בגלל מזג אוויר סגרירי או עונתי חם מהרגיך טריינר לאופניים הוא  הפתרון. 

טריינר לאופניים הינו אביזר שמאפשר לכם לרכב על האופניים שלכם בזמן שהם נשארים נייחים וקורקעים. טריינר לאופניים משמשים בדרך כלל כדי להתחמם לפני מירוצים, או כאשר תנאי הרכיבה בחוץ אינם טובים בלשון המעטה. טריינר לאופניים שישדרגו את חווית האימון שלכם, ויתנו לכם להתאמן גם בימי הקיץ הישראלי, גם בלילות, גם בימי החורף הקפואים ובגשם שוטף. הרולר הנלחץ כלפי הגלגל האחורי, כולל מנגנון המספק התנגדות בעת הפיכת הדוושות. במאמן רוח, הרולר מניע להבי מאוורר שיוצרים עמידות אוויר.

טריינר מגנטי

מאמן מגנטי, או טריינר מגנטי, משתמש בהתנגדות מגנטית מתכווננת כדי ליצור גרירה נגד גלגל האופניים. מנגנון ההנעה של מאמן מגנטי הוא גלגל תנופה שיש לו מגנטים מסתובבים שיוצרים כמות מוגדרת של התנגדות כשהם מעורבים או מתנתקים. כדי לשנות את כמות ההתנגדות עליה אתה רוכב, עליך לרדת מהאופניים ולבחור את הרמה החדשה במאמן או לשנות אותה באמצעות כבל הרכבה על הכידון המחובר למאמן. באופן כללי, מאמנים מגנטיים במחיר בינוני עד גבוה יעניקו לכם את הרכיבה החלקה ביותר.
הקליקו כאן כדי להתרשל מאופניים חשמליים במצב מעולה!

האם טריינר לאופניים הקרוי גם מאמן אופניים פוגע באופניים שלך?

עבור אותם רוכבי אופניים שרוצים להמשיך לרכב בעונה הקשה מבחינת רכיבה, מאמן אופניים  – "טריינר" הוא אפשרות סולידית להישאר בכושר ולהמשיך לרכב. טריינרי התנגדות מגיעים עם כמה סוגים שונים של התנגדות. חלקם משתמשים בהתנגדות רוח, אחרים משתמשים בנוזל או במגנטים, או לפעמים שילוב של שניהם. טריינרי התנגדות פונים לאופניים שלך בשני מקומות; הצמיג האחורי והמרכז האחורי. החיבור במרכז הוא שומר על האופניים כך שישארו במקומם. הצמיג בא במגע עם גלגל ההתנגדות שקובע עד כמה קל או קשה יהיה לך לדווש באופניים שלך.
באתר זה תוכלו להתרשם ולהתחדש עם אופניים איכותיים:
https://www.allbikes.co.il/home

.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דובי ענק

מי צריך דובי ענק

כל אחד יכול ליהנות מדובי ענק וחמוד, אשר ניתן לו במתנה על ידי אדם אהוב ויקר. הדבר נכון הן עבור מבוגרים והן עבור ילדים, היות

קרא עוד »
מגפונים

מגפונים

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמשתמשים במגפון לצורך הפגנה, טיול קבוצתי וכמובן לצרכים משטרתיים. מדובר על מערכת הגברה ניידת פשוטה וקלה לתפעול, לכן היא

קרא עוד »
מיתרים לגיטרה אקוסטית

כמה עולה גיטרה אקוסטית?

כמו בכל פעם שאתם נכנסים אל חנות כלי הנגינה, ההתרגשות לקראת רכישת גיטרה חדשה מורגשת באוויר. במיוחד אם מדובר על רכישה ראשונה של גיטרה אקוסטית.

קרא עוד »