למי מתאימה טיסה מתנה ליום הולדת

מחפשים מתנה מיוחדת, מקורית, בלתי שגרתית? טיסת מתנה ליום הולדת, לחגוג בין העננים, עם מטוס פרטי וטייס פרטי. חוויה שכזאת אף פעם לא שוכחים.

 

מתנה רומנטית לבן/בת הזוג

להזמין את בן או בת הזוג למסעדה לכבוד יום ההולדת זה נחמד. זה יכול להיות בילוי רומנטי משגע, במסעדה הנכונה, באווירה הנכונה. אבל כדי שזה באמת יהיה משהו מקורי, תוכלו להפתיע את בן או בת הזוג שלכם עם טיסה אישית מתנה, לפני או אחרי הבילוי במסעדה.

 

הפתעה משגעת לאימא או לאבא

אתם אוהבים את ההורים, שעשו בשבילכם כל כך הרבה, כל החיים, תנו להם מתנה שמימית. אתם רוצים להפתיע את אבא או את אימא, עם מתנה שתמחיש להם עד כמה אתם אוהבים? טיסה במתנה אומרת כל כך הרבה, אפילו בלי מילים. אנחנו אוהבים אותך, אבא, אנחנו אוהבים אותך, אימא, עד השמיים (וגם מעבר להם).

 

מתנת יום הולדת מקורית במיוחד משולבת עם גיוס/שחרור

טיסה במתנה ליום הולדת יכולה להתאים אם הילדים שלכם אוהבים מטוסים. טיסה במתנה זו חוויה שיכולה להתאים כמתנה לכבוד גיוס לצבא, כמתנה ליום הולדת וגם לכבוד שחרור מהצבא (או גיוס לצבא). כשמישהו יקר לכם חוגג יום הולדת עגול או אפילו לכבוד אירוע גדול אחר בחיים, מתנת טיסה מקורית ומרגשת מאוד תתאים.

 

טייס ליום אחד ביום ההולדת

כמתנה ליום הולדת אפשר לגעת בשמיים, כטייסים ליום אחד מגיל 17 ומעלה. טיסת מתנה ליום הולדת מתאימה, למישהו קרוב שנוגע בלבכם. אם מישהו שיקר לכם תמיד רצה להטיס מטוס, אפשר להזמין כמתנה ליום הולדת את חוויה ה"טייס ליום אחד": להטיס מטוס קל, בליווי של מדריך טיסה מוסמך ומנוסה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת כלים לאירועים – מה לקחת בחשבון
השכרת כלים לאירועים – האפשרות היחידה   לפני כחודש עלה מחיר הכלים החד פעמיים ונקבע מס שנקרא...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021
החורף מתעכב – זה הזמן לאטום את הגג
החורף מתקרב? נראה שזה הזמן המתאים ביותר לאטום את הגג מכמויות המים שיגיעו אתו. גג שאינו אטום, בזמן...
קרא עוד »
ינו 26, 2020
מוצרי היגיינה שכל עסק חייב להחזיק אצלו
בית עסק הוא מקום שחייב להיות נקי תמיד וכל מה שעובר דרכו צריך להיות מחוטא והגייני במיוחד. על כן, החלו...
קרא עוד »
אפר 18, 2021