למי מתאימה טיסה מתנה ליום הולדת

מחפשים מתנה מיוחדת, מקורית, בלתי שגרתית? טיסת מתנה ליום הולדת, לחגוג בין העננים, עם מטוס פרטי וטייס פרטי. חוויה שכזאת אף פעם לא שוכחים.

 

מתנה רומנטית לבן/בת הזוג

להזמין את בן או בת הזוג למסעדה לכבוד יום ההולדת זה נחמד. זה יכול להיות בילוי רומנטי משגע, במסעדה הנכונה, באווירה הנכונה. אבל כדי שזה באמת יהיה משהו מקורי, תוכלו להפתיע את בן או בת הזוג שלכם עם טיסה אישית מתנה, לפני או אחרי הבילוי במסעדה.

 

הפתעה משגעת לאימא או לאבא

אתם אוהבים את ההורים, שעשו בשבילכם כל כך הרבה, כל החיים, תנו להם מתנה שמימית. אתם רוצים להפתיע את אבא או את אימא, עם מתנה שתמחיש להם עד כמה אתם אוהבים? טיסה במתנה אומרת כל כך הרבה, אפילו בלי מילים. אנחנו אוהבים אותך, אבא, אנחנו אוהבים אותך, אימא, עד השמיים (וגם מעבר להם).

 

מתנת יום הולדת מקורית במיוחד משולבת עם גיוס/שחרור

טיסה במתנה ליום הולדת יכולה להתאים אם הילדים שלכם אוהבים מטוסים. טיסה במתנה זו חוויה שיכולה להתאים כמתנה לכבוד גיוס לצבא, כמתנה ליום הולדת וגם לכבוד שחרור מהצבא (או גיוס לצבא). כשמישהו יקר לכם חוגג יום הולדת עגול או אפילו לכבוד אירוע גדול אחר בחיים, מתנת טיסה מקורית ומרגשת מאוד תתאים.

 

טייס ליום אחד ביום ההולדת

כמתנה ליום הולדת אפשר לגעת בשמיים, כטייסים ליום אחד מגיל 17 ומעלה. טיסת מתנה ליום הולדת מתאימה, למישהו קרוב שנוגע בלבכם. אם מישהו שיקר לכם תמיד רצה להטיס מטוס, אפשר להזמין כמתנה ליום הולדת את חוויה ה"טייס ליום אחד": להטיס מטוס קל, בליווי של מדריך טיסה מוסמך ומנוסה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להכין קובה?

כל סבתא כורדית, חלבית ועיראקית מכינה את הקובה שלה באופן שונה זה מתחיל במעטפת. לסולת, המים והמלח מצטרפים חלק מהמצרכים הבאים, כל אחת לפי המתכון

קרא עוד »
מתקן מתח קיר

טיפים לאימון גומיות התנגדות

כמו בכל ספורט שהוא חדש, חשוב לבצע את האימונים בהדרגה ולא להתחיל בדרגת עצימות גבוהה אלא להתרגל לגומיות התנגדות ורק לאחר מכן לפעול במלוא הכוח.

קרא עוד »