5 סיבות לרכישת משקולות מצופות גומי ולא מתכת

מי שהולך היום אל חנויות מוצרי ספורט ברחבי הארץ, כמו XWEAR, יכול למצוא סט מרשים וייחודי של משקולות במשקלים שונים. מעבר לכך שהמשקולות נבדלות אחת מהשנייה במשקל, הרי שהן נבדלות גם באלמנטים אחרים, למשל, בכך שיש משקולות מצופות גומי ויש משקולות מתכת. 

ההבדל בין סט משקולות אחד למשנהו בא לידי ביטוי במספר דרכים ועל כן, יש מי שבוחר להשתמש במשקולות מצופות גומי, בעוד שיש אחרים שמעדיפים להשתמש דווקא במשקולות מתכת. במאמר זה נסביר מדוע משתלם יותר להשתמש במשקולות מצופות גומי. 

לפני שאנחנו נסביר את היתרונות של משקולות אלה על פי משקולות מתכת, נדגיש שתי נקודות, ראשית, מי שרוצה להרים משקולות, אפילו קטנות, חייב לוודא שזה אפשרי עבורו מבחינה בריאותית, פיזית, שאין שום מניעה שיעשה זאת. שנית, יש לבצע את התהליך בהדרגה, לעבור ממשקל למשקל אחרי נקודת זמן מסוימת ולא לקפוץ ישר למשקלים הגבוהים (העלייה חייבת להתבצע בשביל לקבל את התוצאה הטובה ביותר של התהליך). 

 

הנה 5 סיבות מדוע נכון להשתמש במשקולות מצופות גומי:

סיבה ראשונה, הם הרבה יותר קלות, גם אם המשקל שלהן דומה למשקל של משקולות מתכת, עדיין הן הרבה יותר קלות ולפיכך גם הרבה יותר בטוחות לשימוש. 

סיבה שנייה, אפשר להשתמש בהן בדרכים שלא בהכרח ניתן להשתמש במשקולות מתכת, למשל, תוך כדי הליכה. 

סיבה שלישית, הן הרבה יותר נוחות לשימוש. נוח יותר לאחוז בהן, יותר נוח להרים אותן, בין אם זה בתרגילים שהידיים צמודות לגוף או כשהידיים מעל הראש או מאחורי הראש. 

סיבה רביעית, השימוש במשקולות אלה אפשרי גם במהלך תרגילים אחרים, למשל, תרגילים על מזרונים או על ספת כושר. דברים שמשקולות מתכת לא בהכרח יכולים לספק, בוודאי לא עבור מי שרק התחיל לעבוד במכון כושר. 

סיבה חמישית, מדובר במשקולות שמתאימות למרבית האוכלוסייה. שכן משקולות מתכת מתאימות יותר לאנשים שעובדים זמן רב במכון, יש להם כבר ניסיון והם כבר הצליחו לפתח שרירים. משקולות גומי מתאימות יותר למגוון רחב של מתאמנים, הן גברים והן נשים שעובדים במכון או לבד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »