5 סיבות לרכישת משקולות מצופות גומי ולא מתכת

5 סיבות לרכישת משקולות מצופות גומי ולא מתכת

מי שהולך היום אל חנויות מוצרי ספורט ברחבי הארץ, כמו XWEAR, יכול למצוא סט מרשים וייחודי של משקולות במשקלים שונים. מעבר לכך שהמשקולות נבדלות אחת מהשנייה במשקל, הרי שהן נבדלות גם באלמנטים אחרים, למשל, בכך שיש משקולות מצופות גומי ויש משקולות מתכת. 

ההבדל בין סט משקולות אחד למשנהו בא לידי ביטוי במספר דרכים ועל כן, יש מי שבוחר להשתמש במשקולות מצופות גומי, בעוד שיש אחרים שמעדיפים להשתמש דווקא במשקולות מתכת. במאמר זה נסביר מדוע משתלם יותר להשתמש במשקולות מצופות גומי. 

לפני שאנחנו נסביר את היתרונות של משקולות אלה על פי משקולות מתכת, נדגיש שתי נקודות, ראשית, מי שרוצה להרים משקולות, אפילו קטנות, חייב לוודא שזה אפשרי עבורו מבחינה בריאותית, פיזית, שאין שום מניעה שיעשה זאת. שנית, יש לבצע את התהליך בהדרגה, לעבור ממשקל למשקל אחרי נקודת זמן מסוימת ולא לקפוץ ישר למשקלים הגבוהים (העלייה חייבת להתבצע בשביל לקבל את התוצאה הטובה ביותר של התהליך). 

 

הנה 5 סיבות מדוע נכון להשתמש במשקולות מצופות גומי:

סיבה ראשונה, הם הרבה יותר קלות, גם אם המשקל שלהן דומה למשקל של משקולות מתכת, עדיין הן הרבה יותר קלות ולפיכך גם הרבה יותר בטוחות לשימוש. 

סיבה שנייה, אפשר להשתמש בהן בדרכים שלא בהכרח ניתן להשתמש במשקולות מתכת, למשל, תוך כדי הליכה. 

סיבה שלישית, הן הרבה יותר נוחות לשימוש. נוח יותר לאחוז בהן, יותר נוח להרים אותן, בין אם זה בתרגילים שהידיים צמודות לגוף או כשהידיים מעל הראש או מאחורי הראש. 

סיבה רביעית, השימוש במשקולות אלה אפשרי גם במהלך תרגילים אחרים, למשל, תרגילים על מזרונים או על ספת כושר. דברים שמשקולות מתכת לא בהכרח יכולים לספק, בוודאי לא עבור מי שרק התחיל לעבוד במכון כושר. 

סיבה חמישית, מדובר במשקולות שמתאימות למרבית האוכלוסייה. שכן משקולות מתכת מתאימות יותר לאנשים שעובדים זמן רב במכון, יש להם כבר ניסיון והם כבר הצליחו לפתח שרירים. משקולות גומי מתאימות יותר למגוון רחב של מתאמנים, הן גברים והן נשים שעובדים במכון או לבד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחסני גינה כתר פלסטיק – כמה שנים זה מחזיק?
אם אתם רוצים לקנות כסאות לגינה או אפילו מחסן, בוודאי המותג כתר מוכר לכם. ישנם הרבה דגמים של כסאות...
קרא עוד »
אפר 18, 2021
בימים לאירועים, והתאורה באירוע מושלמת
תאורת במה היא מרכיב חשוב בהפקת אירוע. זה עוזר ליצור מצב רוח ואווירה עבור המשתתפים. תאורת במה חשובה...
קרא עוד »
פבר 08, 2023
יוצאים לקמפינג? 4 מוצרים לקמפינג המושלם
אוהבי הקמפינג אוהבים מאד לשהות בטבע במשך כמה ימים של חופשה אמיתית. בדרך כלל מדובר בחופשה של משפחה או...
קרא עוד »
אוג 27, 2020