כך תתאמנו על גלישה, בעזרת לוחות איזון

אחד הדברים היפים ביותר הוא הים אין כמו לגלוש בין הגלים הכחולים, ולחוש את הרוח הנעימה בשיער.

אך לעיתים מגלים גולשים מתחילים, כי הגלישה היא לא כל כך קלה, כמו שהם חושבים, ועל מנת לגלוש היטב נדרשת מיומנות בסיסית של איזון. איזון זה הדבר הקשה ביותר בגלישה, בעיקר, לגולשים מתחילים, ולכן רבים מהם אינם מעוניינים להתאמן על רטוב, אז ניתן לראות כי יש פתרון לגולשים מתחילים והוא: גלישה בעזרת לוחות איזון.

במאמר זה נברר איך גלישה בעזרת לוח איזון גורמת לגלישה בטוחה יותר?

 

איך אפשר להתאמן על גלישה בעזרת לוחות איזון?

לוח איזון הוא בדומה לגלשן, והיכולות שיש בהן לצורך עמידה על הגלשן. העמידה על הגלשן היא אינה פשוטה וקלה, ורבים יכולים ליפול לים, אז תרגול על לוח איזון מאפשר להם לעמוד ולחזק את שרירי הליבה, הדרושים לצורך עמידה על הגלשן, כמו כן ניתן גם לבצע תנועות של גלישה באמצעות הגלגל שיש בלוח האיזון, המדמה את הגלישה בין הגלים.

לוח איזון מאפשר להתאמן בצורה איכותית ומהירה על הגלישה, וגם כאשר המים גועשים או כאשר אין אפשרות לגלוש בים מכל סיבה שהיא, כמו כן גם גולשים שאינם מעוניינים להירטב בשלב הראשון במים עד שהם ילמדו לגלוש היטב, אז האופציה של לוח האיזון עוזרת להם מאד.

לכן רבים ממליצים לגלשנים מתחילים, וגם כאלו ותיקים, שמעוניינים לגלוש גם כאשר הים לא מאפשר שחייה על יבש, וללמוד ולהבין היטב את הפעולות השונות שצריכים, על מנת לגלוש. הפעולה הראשונה והקשה ביותר היא העמידה והיצבות על הגלשן, וכן לוח האיזון מאמץ את שרירי הליבה האחראים על שיווי המשקל, בצורה הטובה ביותר שיש, ובכך לגולשים קל יותר לעמוד על הגלשן האמיתי.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »