ניתוח הצמדת אוזניים – איך זה מתבצע?

לא מעט אנשים נזקקים לניתוח הצמדת אוזניים בשל פגמים אסתטיים כאלה או אחרים אשר גורמים לאוזניים שלהם לבלוט במיוחד. חשוב להדגיש כי ניתוח זה הינו ניתוח למטרות אסתטיקה בלבד ללא כל השפעה על פעילות האוזן כלל. על כן במידה וחשבתם לעבור את הניתוח במטרה לשפר את יכולות השמיעה בפרט או פעילות האוזניים בכלל, חשוב לדעת כי ניתוח זה יסייע לשיפור המראה הכללי שלכם בלבד. 

ניתוח למטרות אסתטיקה בלבד – אין כל השפעה על תפקוד האוזן

אנשים רבים אשר מתמודדים עם אוזניים בולטות במיוחד בוחרים לעבור ניתוח הצמדת אוזניים במטרה לשפר את המראה הכללי שלהם. מראה אוזניים בולטות עלול לגרום לתחושת אי נוחות, ירידה משמעותית בביטחון העצמי ואף פגיעה ביכולות החברתיות השונות. על כן פעמים רבות שילדים קטנים מגיעים לעבור את הניתוח כבר בגילאי 6-7. ניתוח זה מאפשר התמודדות מלאה עם הבעיה כך שלאחר הניתוח האוזניים אשר עד לפני מספר שעות היו בולטות במיוחד יהפכו רגילות לחלוטין. 

מספר חיתוכים מאחורי האוזן יביאו להצמדה מלאה

הניתוח מתבצע בהרדמה ובמהלכו מבצעים מספר חתכים מאחורי האוזן לגילוי הסחוס. לאחר חשיפת הסחוס ניתן בקלות לבצע מספר חיתוכים ותפרים שונים במטרה להצליח לטפל בבעיה. פתרון זה הינו נחשב קל ובטוח במיוחד ואינו עלול לפגוע ביכולות השמיעה כלל. חשוב לדעת כי לאחר הניתוח תהיה תקופת החלמה מעט כואבת אך תוך זמן קצר האוזניים יהפכו צמודות ורגילות לחלוטין. 

ניתן לעבור את הניתוח בגילאים צעירים במיוחד

במטרה להצליח למנוע לא מעט בעיות חברתיות תחושות אי נוחות המלוות בחוסר ביטחון מתמשך, מומלץ בחום לטפל בבעיה כבר בגיל צעיר. חשוב להדגיש כי הניתוח אינו משאיר צלקות נראות לעין בשל העובדה הפשוטה כי כל ההתעסקות היא מאחורי האוזן. 

על כן אין כל חשש מפני צלקות כלל. אנשים רבים אשר עברו בעבר את הניתוח מדווחים על תוצאות מרשימות במיוחד תוך זמן קצר של החלמה. ניתוח זה נחשב לבטוח ומוצלח במיוחד ועל כן במידה ואתם מרגישים לא שלמים עם מראה האוזניים הבולטות שלכם, דעו כי ניתן לטפל בתופעה בקלות רבה.

> לייעוץ וחוות דעת מקצועית בקרו באתר https://www.drschein.com/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קניית לייקים

קניית לייקים הפכה לנוהג נפוץ בקרב אנשים שרוצים לצבור פופולריות ברשתות החברתיות. עם זאת, ישנם חסרונות רבים בקניית לייקים וחשוב לדעת מהם הסיכונים הכרוכים בכך

קרא עוד »

כמה אנשים להזמין לחתונה?

הזמנות לחתונה הן דרך לספר לחברים ולמשפחה על החתונה הקרובה שלך. הם נשלחים בדרך כלל 6-8 שבועות לפני תאריך החתונה ומספר האורחים שאתה מזמין תלוי

קרא עוד »

להקת קאברים

תכנון של אירוע מיוחד יכול להיות מרגש ומותח, אך גם מבלבל מאוד כיוון שיש לא מעט דברים להתעסק איתם – ביניהם ספקים ובעלי מקצוע שיש

קרא עוד »