בעקבות החצבים: קבלו רעיונות לטיולי פריחה בצפון

אין ספק כי האקלים הישראלי הוא לא פשוט וזאת עקב העובדה כי במשך חודשים ארוכים בקיץ ובאביב אי אפשר פשוט לצאת מן הבית בגלל הלחות הנוראית ובגלל החום הכבד. גם החורף לא תמיד מאפשר לנו אופציה אמתית לצאת מן הבית וזאת עקב העובדה כי פעמים רבות יורד גשם חזק ואנו לא רוצים להירטב. על רקע זה יש לציין כי העונה הטובה ביותר לטיולים בארצנו היפה היא הסתיו. בסתיו לא חם מדי ולא קר מדי ועל כן זוהי אופציה כל כך טובה לטיולים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא רק מזג האוויר בסתיו הוא הטוב ביותר אלא גם הסתיו זה הזמן שבו כל הפרחים פורחים וזה משדרג את הטיול שלנו בכמה רמות ומספק לנו חוויה מדהימה שלא נקבל בשום מקום אחר.

האם אפשר לצאת לטיולי פריחה עם ילדים?

כאן המקום לציין מספר טיולי פריחה בצפון, כמו אלו שניתן גם למצוא באתר של ענת טורס, שם הפרחים פורחים בשיא תפארתם, בין היתר ניתן לציין כי שמורת שבי ציון שם יש פריחה מדהימה, נחל ציפורי, נחל שניר, תל כיסרא ועוד. כל המקומות הללו הם מקומות בהם הפרחים פורחים בצורה נפלאה ומקומות שכדאי מאוד לבקר בהם. על רקע זה יש לציין כי אם יש מישהו שמאוד אוהב לראות את הפריחה זה ילדים וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון. עליכם להבין כי ילדים יכולים ליהנות מאוד מפרחים וכי זה יפסק להם חוויה אשר לא יקבלו בשום מקום אחר ועל כן כל כך מומלץ לקחת ילדים (מעל גיל מסוים) לטיולי פריחה ולהראות להם את הטבע המדהים של ארצנו.

מחפשים אחר טיולי פריחה? וודאו כי אתם לומדים על הפרחים שאותם פוגשים

אתם חייבים להבין כי בין אם אתם יוצאים לטיול עם ילדים ובין אם אתם יוצאים לטיול לבד כדאי לכם מאוד להכיר את הפרחים שאתם הולכים לפגוש. לצורך כך אנחנו ממליצים לכם להצטייד במגדיר צמחים שבו תוכלו לעיין בפרחים וכך לזהות את הפרחים שאתם רואים ואף ללמוד עליהם הרבה מאוד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גני אירועים בזיכרון

גני אירועים בזיכרון

לקראת כל אירוע שהוא עסוקים עורכי האירוע בתכנון ובחירת נותני שירות ופרטים רבים אחרים הנוגעים לאירוע. המטרה שעומדת לנגד עיניהם בשלבים אלו היא להצליח לתכנן

קרא עוד »