מה הופך מזרן לאורטופדי עבור ילדים?

מזרן אורטופדי הוא צורך מהותי וחשוב ביותר עבור כל ילד. לכן על ההורים לבחון כמה וכמה אופציות ולבחור את המזרן שהוא המתאים ביותר לילד שלהם על פי גילו ומשקלו.

החשיבות של מזרן אורטופדי 

בזמן השינה המזרן שומר על עמוד השדרה של הילד ולכן יש צורך ליצור התאמה מיטבית של המזרן בדרגת הקושי הנכונה, כדי שיגן עליו בזמן המנוחה, לאחר הפעילות האנרגטית והספורטיבית שהוא מבצע לאורך כל היום. בזמן המנוחה והשינה הגוף של הילדים צומח וגדל ולכן קיימת חשיבות רבה למזרן אורטופדי שמאפשר צמיחה ללא עיכובים. 

כאשר הילד ישן על מזרן נוח, הוא מסוגל לישון שינה עמוקה לאורך כל הלילה באופן רציף. מדובר בנושא שהוא חשוב ביותר הן להתפתחותו של כל ילד והן לרמת הערנות שלו עבור היום החדש. כך קל לו הרבה יותר להתרכז בבית הספר ולהתמקד בנושאים החשובים עבורו.

איכותו של המזרן 

בנושא מזרן אורטופדי לילדים אין פשרות ותמיד רוכשים את הדגם האיכותי ביותר כדי לא ליצור נזקים לעמוד השדרה של הילדים בעת הגדילה. בגילאים הצעירים ההמלצה היא לרכוש מזרן שיש בו כמה שכבות של לטקס שהוא חומר אנטי אלרגני ואנטי בקטריאלי. לילדים הגדולים עדיף יותר לרכוש מזרן אורטופדי שיש בו שכבות לטקס והוא ללא קפיצים כיוון שהם ממשיך לצמוח ללא הפסקה.

לבוגרים כדאי לרכוש מזרן אורטופדי בעובי שנע בין 30-15 ס"מ וכך להגיע לאופציה שהיא הנכונה ביותר עבורם, לאור העובדה שהם בסוף הליך הצמיחה האישי שלהם. 

בעת הרכישה יש לשים לה להרכב של כל מזרן כדי שהוא יעניק לכל ילד את המנח הנכון ולא יצור מצבים שיצרו שינה לא נעימה ולא רציפה. מידע נוסף באתר https://tonight-sleep.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משלוח קורקינט חשמלי מהיום להיום
אם תרצו למצוא משלוח קורקינט חשמלי מהיום להיום ולהיות בטוחים כי הוא יהיה מהיר במיוחד וללא שום עיכובים...
קרא עוד »
ספט 13, 2021
הצטרפות לפלאפון עדיין כדאית בעידן התקשורת המשולבת
עבור לא מעט אנשים, חברת פלאפון היא סוג של דינוזאור וזה דימוי מוטעה. מדובר אומנם בחברת הסלולר הראשונה...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
טיול פרטי לטנזניה – מה אסור לכם לפספס?
אתם מכירים לא מעט אנשים שכבר היו בטנזניה? תוהים האם לא הגיע הזמן שגם אתם תצאו לחוויה המיוחדת הזאת?...
קרא עוד »
אפר 02, 2022