מה הופך מזרן לאורטופדי עבור ילדים?

מזרן אורטופדי הוא צורך מהותי וחשוב ביותר עבור כל ילד. לכן על ההורים לבחון כמה וכמה אופציות ולבחור את המזרן שהוא המתאים ביותר לילד שלהם על פי גילו ומשקלו.

החשיבות של מזרן אורטופדי 

בזמן השינה המזרן שומר על עמוד השדרה של הילד ולכן יש צורך ליצור התאמה מיטבית של המזרן בדרגת הקושי הנכונה, כדי שיגן עליו בזמן המנוחה, לאחר הפעילות האנרגטית והספורטיבית שהוא מבצע לאורך כל היום. בזמן המנוחה והשינה הגוף של הילדים צומח וגדל ולכן קיימת חשיבות רבה למזרן אורטופדי שמאפשר צמיחה ללא עיכובים. 

כאשר הילד ישן על מזרן נוח, הוא מסוגל לישון שינה עמוקה לאורך כל הלילה באופן רציף. מדובר בנושא שהוא חשוב ביותר הן להתפתחותו של כל ילד והן לרמת הערנות שלו עבור היום החדש. כך קל לו הרבה יותר להתרכז בבית הספר ולהתמקד בנושאים החשובים עבורו.

איכותו של המזרן 

בנושא מזרן אורטופדי לילדים אין פשרות ותמיד רוכשים את הדגם האיכותי ביותר כדי לא ליצור נזקים לעמוד השדרה של הילדים בעת הגדילה. בגילאים הצעירים ההמלצה היא לרכוש מזרן שיש בו כמה שכבות של לטקס שהוא חומר אנטי אלרגני ואנטי בקטריאלי. לילדים הגדולים עדיף יותר לרכוש מזרן אורטופדי שיש בו שכבות לטקס והוא ללא קפיצים כיוון שהם ממשיך לצמוח ללא הפסקה.

לבוגרים כדאי לרכוש מזרן אורטופדי בעובי שנע בין 30-15 ס"מ וכך להגיע לאופציה שהיא הנכונה ביותר עבורם, לאור העובדה שהם בסוף הליך הצמיחה האישי שלהם. 

בעת הרכישה יש לשים לה להרכב של כל מזרן כדי שהוא יעניק לכל ילד את המנח הנכון ולא יצור מצבים שיצרו שינה לא נעימה ולא רציפה. מידע נוסף באתר https://tonight-sleep.com/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »