עדשות מגע יומיות מומלצות לשנת 2021

מעל 150 מיליון אנשים ברחבי העולם משתמשים בעדשות מגע. אם בעבר הבחירה האוטומטית של אנשים הייתה בעדשות מגע ארוכות טווח, הרי שכיום לא מעט אנשים מעדיפים לבחור עדשות יומיות וזאת בשל קלות השימוש בהן והיכולת להתאים אותן לשגרת חיים אקטיבית. בשל ההיצע הרב כיום בתחום עדשות מגע חד פעמיות, לא מעט אנשים תוהים באיזה עדשות כדאי להם לבחור. במאמר הבא תקבלו כמה עדשות מגע יומיות מומלצות שכדאי לבחור דווקא בהן.

עדשות מגע יומיות מומלצות

Alcon Dailies Total1 Water Gradienn- מדובר על עדשות מגע עם לחות גבוהה, הן נושמות ונוחות ועשויות מסיליקון. השכבה הפנימית של העדשות הללו מכילה כמעט 100 אחוז מים בשכבה החיצונית שלה. בשל הלחות הגבוהה והטכנולוגיה החדשנית של העדשה, היא מחקה את פעולת הדמעות.

CooperVision Biomedics 1 Day Extra Hydrogel- מדובר על עדשות נוחות ודקות במיוחד אשר מחזיקות מעמד עד 16 שעות. רלוונטיות מאוד לשגרת החיים הדינמית ומתאימות מאוד לאנשים אשר חיים את חייהם בצורה פעילה מאוד. המחיר שלהן נמוך והן ללא ספק אטרקטיביות.

CooperVision Clariti 1 Day Silicone Hydrogel- מדובר על עדשות מגע נוחות וקלות לשימוש, הן בעלות הגנה מקרינה, הידרופיליות ודקות. לא מעט אנשים שרוכשים את העדשות הללו מעידים על כך שהם כמעט אינם מרגישים אותן.

מדוע חשוב לרכוש רק עדשות יומיות מומלצות?

אם אתם תוהים מדוע כדאי לרכוש רק עדשות מגע מומלצות, חשוב מאוד שתדעו שעדשות מגע לא מספיק איכותיות יכולות להסב לכם אי נוחות במהלך היממה כולה, מעבר לכך, העדשות הללו יכולות לפגוע לכם בעיניים. על בריאות העיניים שלכם בהחלט לא כדאי לכם להתפשר ועל כן, חשוב לרכוש רק עדשות מגע מומלצות.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.ioptix.co.il/

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: