אמיר פרלמן – המוזיקאי שלכם

לכל אחד מאיתנו יש מוזיקאי מסוים שמלווה אותו לכל מקום. לעיתים קרובות, בוודאי בקרב חובבי מוזיקה מושבעים, יש יותר ממוזיקאי אחד. לעיתים מדובר על מוזיקאי שמלווה אותנו מהילדות, ולעיתים מדובר על מוזיקאי שמלווה אותנו מגיל יותר מאוחר, בוודאי מגיל ההתבגרות או מתקופת הצבא. לא פעם, אנחנו גם מחליפים מוזיקאים על פי טעם וסגנון. 

אמיר פרלמן הוא מסוג המוזיקאים שיכול ללוות אותנו תמיד ולכל מקום, בכל גיל. מדובר על מוזיקאי מאוד מוכשר שמנגן מגיל 14, מלחין ויוצר בעצמו, עובד עם הרכבים שונים, מנגן עם בני משפחתו וחברים, וכן יש לו אנסמבל מיוחד שמופיע בכל רחבי הארץ על פי הזמנה, בין אם זה באירועים פתוחים או סגורים. 

למה אמיר הוא המוזיקאי שלנו?

הייחוד במוזיקה אודות אמיר פרלמן הוא, שהיא יכולה להתאים לנו לאירועים ומצבים שונים. לא מדובר במוזיקה שמתאימה רק לסוג מסוים של אירוע או תקופה בחיים. אנחנו יכולים להאזין לה בשמחה בכל שלב וכל מצב בחיים על פי מה שנכון לנו. 

אנחנו נשמח להאזין למוזיקה שלו בשעות הערב לפני השינה, נשמח להאזין לה כשאנחנו ברכב, או כשאנחנו נמצאים בחו"ל ומחפשים כל פירור של קשר לארץ ולשורשים שלנו. מדובר על מוזיקה שורשית, אותנטית, איכותית, אשר גורמת לנו להתגעגע, להתרגש, לעלות חיוך או לבכות. כל זה כשכל צליל וכל פריטה על גיטרה היא מעשה יד אמן. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זרע חלש

איך יודעים אם זרע חלש

אם אתם מנסים להיכנס להיריון ולא מצליחים, חשוב שתדעו שזוגות רבים נמצאים במצבכם וכדאי למהר ולברר את הסיבות לכך. בין כל הסיבות האפשריות ייתכן כי

קרא עוד »