אמיר פרלמן – המוזיקאי שלכם

לכל אחד מאיתנו יש מוזיקאי מסוים שמלווה אותו לכל מקום. לעיתים קרובות, בוודאי בקרב חובבי מוזיקה מושבעים, יש יותר ממוזיקאי אחד. לעיתים מדובר על מוזיקאי שמלווה אותנו מהילדות, ולעיתים מדובר על מוזיקאי שמלווה אותנו מגיל יותר מאוחר, בוודאי מגיל ההתבגרות או מתקופת הצבא. לא פעם, אנחנו גם מחליפים מוזיקאים על פי טעם וסגנון. 

אמיר פרלמן הוא מסוג המוזיקאים שיכול ללוות אותנו תמיד ולכל מקום, בכל גיל. מדובר על מוזיקאי מאוד מוכשר שמנגן מגיל 14, מלחין ויוצר בעצמו, עובד עם הרכבים שונים, מנגן עם בני משפחתו וחברים, וכן יש לו אנסמבל מיוחד שמופיע בכל רחבי הארץ על פי הזמנה, בין אם זה באירועים פתוחים או סגורים. 

למה אמיר הוא המוזיקאי שלנו?

הייחוד במוזיקה אודות אמיר פרלמן הוא, שהיא יכולה להתאים לנו לאירועים ומצבים שונים. לא מדובר במוזיקה שמתאימה רק לסוג מסוים של אירוע או תקופה בחיים. אנחנו יכולים להאזין לה בשמחה בכל שלב וכל מצב בחיים על פי מה שנכון לנו. 

אנחנו נשמח להאזין למוזיקה שלו בשעות הערב לפני השינה, נשמח להאזין לה כשאנחנו ברכב, או כשאנחנו נמצאים בחו"ל ומחפשים כל פירור של קשר לארץ ולשורשים שלנו. מדובר על מוזיקה שורשית, אותנטית, איכותית, אשר גורמת לנו להתגעגע, להתרגש, לעלות חיוך או לבכות. כל זה כשכל צליל וכל פריטה על גיטרה היא מעשה יד אמן. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »