פסלים חיים לאירוע שלכם – הפקה מקורית ומהפנטת

כאשר אתם מעצבים את הסביבה של האירוע, יש לכם הרבה אפשרויות. אתם יכולים להביא מיצגים, מיצגים זוהרים בשלל צורות, צבעים וגוונים בהתאם לנושא האירוע. 

אבל מה דעתכם לעשות מופעי פסלים חיים מקוריים בתוכם "תשתלו" כמה פסלים אנושיים שיפתיעו את האורחים הסקרנים.

מה שיפה בפסלים החיים שהם מעוצבים בשלל תלבושות מדהימות לפי האופי של האירוע. 

אז איך באמת אתם יכולים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח על ידי פסלים חיים? איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פסלים חיים:

אם אתם עושים למשל, אירוע שהנושא שלו הוא אומנות. יהיה טבעי להציג פסלים במגוון גדלים וצורות באירוע. אם אתם רוצים להזריק מעט פאן לאירוע שלכם, אתם יכולים להוסיף פסלים אנושיים שיפתיעו את האורחים מפעם לפעם במהלך האירוע.

תארו לכם שאתם רואים שורה של פסלים, כולם דוממים, אתם עוברים אחד אחר השני, בוחנים בסקרנות את הפיסולים השונים, את השם של הפסל ומה ההיסטוריה שלו ולפתע פסל אחד פורץ לכיוונכם מהשורה ואתם מגלים שהוא בעצם שחקן אנושי.

את השחקנים אנו מלבישים בהתאם לתצוגה של האירוע ומאפרים אותם ככה שאף אחד לא יחשוב לרגע שמדובר על אנשים אמיתיים עד שמגיע הרגע. 

לכן, אם אתם מחפשים תפאורה סופר יצירתית לאירוע שלכם או עבור מופעי רחוב מיוחדים, זה בהחלט אחד הדברים הכי מרשימים שתוכלו לעשות. 

גם אם האירוע שלכם לובש ארשת רצינית, אתם יכולים להביא פסלים סולידיים לבושים בצניעות יחסית שיגרמו לשעשוע קל בקהל המכובד שלכם. 

תפאורה הכוללת פסלים נראית מעולה בכל אירוע כמעט ומוסיפה הרבה חן לרחבה של האירוע. 

לסיכום וסיום, פסלים היא דרך מעולה לייצר תפאורה מקורית בפרט כאשר אתם מוסיפים שם פסלים חיים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »