מגרש לפירוק רכבים – איך נדע שבחרנו במגרש הנכון?

השלב הראשון בתהליך פירוק הרכב הוא הסרת חלקי החילוף.

פירוק אוטומטי של מכוניות הוא מגמה גוברת בתעשיית הרכב. תהליך פירוק הרכב מורכב מאוד. זה דורש כמה כלים וציוד. כלים וציוד אלו מיוצרים על ידי חברות שונות. חברות אלו משתמשות בשיטות שונות כדי להפוך תהליך זה של פירוק רכבים לאוטומטיים. חלק מהם הם:

תהליך הפירוק נעשה יקר יותר וגם יותר מסובך. על מנת להוזיל את עלויות הפירוק, חלק מהחברות משתמשות בתוכנה בשם "פירוק אוטומטי" או "פירוק אוטומטי". ה-Auto-disassembler מוטבע במחשב עצמו. זה מאפשר למשתמשים להשתלט על ציוד זה מבלי לצאת אל מחוץ לרכב.

 

הצמיחה העתידית של שוק פירוק הרכבים

התעשייה צפויה לצמוח ביותר מ-30% ב-10 השנים הקרובות. ניתן לייחס צמיחה זו לביקוש הגובר מצד צרכנים לשירותי פירוק רכבים.

המפרק הוא כלי שיכול לעזור לך למצוא את חלקי הרכב שלך. המפרק מאפשר לזהות את החלקים ואת סוג הרכיבים (תיבת הילוכים וכו') בהם הוא מצויד. זה גם מאפשר לך לברר אם הוא תוקן או לא ואילו חלקים הוחלפו.

תעשיית הרכב היא אחת התעשיות הגדולות בעולם. ההערכה היא שיש יותר מ-1.5 מיליון מכוניות ומשאיות על הכביש מדי יום. כלי רכב אלו מורכבים מהרבה רכיבים שונים, ממנועים לצמיגים ועד לחלקי גוף ועד לגלגלים. אבל זה יהיה בלתי אפשרי עבור בן אנוש להבין את כל המרכיבים הללו וכיצד הם פועלים יחד. זו הסיבה שיצרנים יצרו תוכנה מתוחכמת המכונה מערכת ניהול מידע לרכב (AIMS). מערכת זו לוקחת את כל הנתונים מכל החלקים השונים הללו ומשלבת אותם לקובץ אחד גדול, שיכול לשמש אדם או מערכת AIMS בהתאם לצרכיהם.

חלק זה דן בנושא- היכן לפרק רכבים, איזה סוג של חומרים אתה צריך וכיצד לעשות זאת.

 

לחצו כאן למידע נוסף על מגרש לפירוק רכבים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »