מה היתרון ברכישה בחנות מקומית

בעידן הגלובלי לא חייבים לקנות דווקא בחנות מקומית כאשר ניתן לקבל תוך זמן קצר מוצרים מכל קצוות תבל. במאמר הזה ננסה לגעת במעלות והיתרונות של קנייה דווקא בחנות מקומית. לא תמיד לוקחים הכל בחשבון מראש, וזה בדיוק הסיבה שחשוב לקרוא את המאמר הבא.

שירות תיקונים ואחריות

מוצר חשמלי, או כל מוצר יקר ערך מגיעה עם שירות תיקונים ואחריות, אולם לעתים כשנדרשים לשירות של האחריות מגלים את הקושי איך לממש את האחריות. שמעון הזמין גיטרה מאמזון, הגיטרה הגיעה מהר מאוד והוא התלהב מאוד מהשירות. חצי שנה אחרי שמעון נזקק לתיקון לגיטרה עקב נפילה, אולם אז כבר לא מצא את הדרך הנוחה לשלוח את המוצר לתיקון. הברירה היחידה של שמעון הייתה לפנות לחנות מוזיקה באזור מגוריו ולשלם על התיקון. לעומת זאת, קובי בחר לקנות גיטרה בחנות כלי נגינה בבית שמש ממש ליד ביתו. כששמעון נדרש לתיקון הוא ירד לחנות הסמוכה מרחק כמה דקות יקבל את השירות ויחזור לפרוט על הגיטרה הכה אהובה עליו.

מקרים אלו הינם רק דוגמא, אולם הצורך בשירות לכלי הנגינה שאנחנו קונים הוא דבר שחובה לקחת בחשבון לפני הרכישה. המחשבה שניתן לקנות כלי נגינה בלי להזדקק אי פעם לשירות היא שגוייה מייסודה ולכן תמיד חשוב לקחת את זה בחשבון.

איך מבררים?

קנייה של מוצרים היום בעידן רשת האינטרנט מאפשרת בירור לפי חוות דעת, והרבה מאוד מידע מאתרים שונים. במידה ונקנה מוצר בחנות מקומית איך נדע מה לקנות ומה לבחור? לשאלה הזו הפתרון הטוב ביותר הוא לחפש מידע ברשת בבלוגים שונים, ובסיום הבחירה של המוצר לבדוק האם לקנות בחנות מקומית או ברשת.

יש חנויות שמוכרים אונליין זה טוב?

קנייה אונליין זה הדבר הקל והטוב ביותר שיש היום. מה שנרצה זה רק לוודא שיש לנו כתובת לאן ללכת במידה והמוצר לא יהיה לשביעות רצוננו, או שנצטרך שירות. לא תמיד הנושא הוא שירות תיקונים, קנייה של פסנתר חשמלי לא מחייבת שיצטרכו שירות, אבל אם נרצה למצוא כיסוי לפסנתר שמתאים בדיוק לדגם שאנחנו קנינו סביר להניח שנובל למצוא אותה ביתר קלות בחנות שקנינו את הפסנתר עצמו. גם במידה והדגם לא במלאי, חנות מקומית תמיד תוכל לבצע הזמנה של המוצר עבורנו עם הגעה מהירה עד הבית.

 

לסיכום: הזמנה של מוצר אונליין הוא דבר מעולה, אולם חייבים לקחת בחשבון שיש חנות מקומית סמוכה שיודעת לתת שירות ואחריות למוצר שקנינו בסמיכות לבית או מקום העבודה שלנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סבוני רחצה טבעיים לגוף – שאתם חייבים לנסות
אם תיכנסו היום לאחת מרשתות השיווק, תגלו כי ישנם סוגים לא מעטים של סבונים טבעיים לגוף. אולם סביר להניח...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
חוגגים יום נישואין? כל הרעיונות להעביר את היום המושלם
ישנו יום אחד מיוחד בחייו של כל זוג, יום שמגיע מידי שנה וכמעט ואין זוג שמפספס את ההזדמנות לעשות משהו...
קרא עוד »
אוק 31, 2021
שף פרטי לימי גיבוש בחברות
חברות רבות בוחרות לערוך ערבי גיבוש שונים במטרה לגבש בין כלל חברי החברה. כיום לא מעט חברות גדולות...
קרא עוד »
נוב 16, 2019