הדברת חולדות – המדריך המלא

חולדות הם מזיקים ממשפחת המכרסמים. כאשר הן מופיעות בשטח מבנה צריך למצוא את הדרך ללכוד אותם. האתגר לא קל כי מדובר על בעל חיים בעל כושר התחמקות גבוה, מה שמצריך עזרה מקצועית על ידי לוכד מקצועי. ניתן לומר שההדברה הטובה ביותר הינה מניעה. ככל שאתם שומרים על בית נקי ויבש, נמנעים מלהשאיר אוכל פתוח סתם כך, וסוגרים את הרשתות – מסתבר כי החולדות לא תופענה שוב. אך אם הם כבר כאן – צריך למצוא שיטה יעילה ומוכחת למיגור המכה.

עזרים שונים עבור הדברת חולדות

יש כמה וכמה אמצעים שיאפשרו לכם למגר את החולדות. אם כי לרוב יהיה נכון להיעזר באיש מקצוע המתמחה בכל הקשור אל הדברת חולדות על מנת להצליח ללכוד את החולדות כולן ללא יוצא מן הכלל, ולפנות אותן מהשטח ביעילות. המלכודת הפופולארית הינה מלכודת קפיץ. זו תכלול פיתיון מסוים אשר יגרום לחולדה להתקרב אליה, כאשר התנועה שלה היא זו שתגרום שהקפיץ ייסגר אליה והיא תילכד בפנים.

אמצעי נוסף הוא תיבת האכלה. מדובר על תיבה ייעודית אשר תכיל בתוכה מזון בעל ריח מגרה – שימשוך את החולדות פנימה. אך כמובן לצד המזון יהיה בתיבה גם רעל. מה שיגרום לכך שהחולדה תיכנס פנימה ולאחר זמן מה תמצא את מותה בגלל המזון המורעל שהיא אכלה.

אחריות וזהירות עם אמצעי ההדברה

אמצעי הדברה עלולים להיות מסוכנים לשימוש, אם לא יודעים איך לעבוד איתם. כיוון שכך חשוב מאוד להתנהל במקצועיות רבה. מה שיאפשר להפיק את התועלת המקסימלית בשימוש בטוח ומותאם של הרעל או החומרים הכימיים. כי אנו רוצים להיות בטוחים שהחולדות יילכדו ונוכל לפנות אותם. אך אנו רוצים להיות בטוחים גם שאיננו יוצרים נזק לאנשים, לילדים וגם לא לחיות מחמד. פנו אל מדביר מקצועי כדי להיות בטוחים שאתם אחרי.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: