מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אוכל לכלבים?

כולם יודעים את זה כי מאז ומעולם שימש הכלב החבר הטוב ביותר של האדם וכך גם הרצון לדאוג לצרכיו ורווחתו. כאמור, כל אדם שמגדל בביתו כלב חייב לאפשר לו חיים בריאים וטובים וחלק מזה קשור גם בבחירת אוכל לכלבים.

איך קונים אוכל לכלבים ואיזה סוג יתאים לכלב שנמצא ברשותכם? על כך וכל השאר במאמר שלפניכם.

סוגי מזונות לכלבים – כך תבחרו את הטוב ביותר 

בחירת מזון לכלבים תעבור דרך כמה וכמה סוגי מזונות לכלבים הקשורים במזון אולטרה פרמיום ומכיל את המרכיבים האיכותיים ביותר לכל כלב ולכל סוג. מזון נוסף הוא זה שמכיל בתוכו יותר פחמימות מהסוג הטוב כאמור, פחמימה מורכבת ואילו הסוג השלישי והרביעי הם מזונות המכילים בשר או מזון בסיסי שיש בו אחוז שומן גבוה והוא ייחשב הזול ביותר מבין כל סוגי המזונות שהוזכרו כאן. (אנו מזמינים אתכם לנסות נטורל אנד דלישס – אוכל איכותי לכלבים)

אז איך בכל זאת בוחרים את סוג המזון? 

בחירת המזון לא תהיה על פי המחיר זה בטוח, אלא על פי הגיל של הכלב, יש אוכל מן הסתם אשר יהיה ייעודי לגורים ועד לגיל חצי שנה ויש מזון שיתאים החל מגיל חצי שנה ועד שמונה ואילך. 

בגדול, ההבדל בין המזונות והגילאים בדומה לתינוקות ובני אדם, ככל שהגיל עולה כך גם הדרישה משתנה, ויטמינים ושאר מרכיבים האחראים כך או כך על התפתחות הכלב בצורה הטובה ביותר. 

בסיכום דבר, יש כמה וכמה סוגי מזונות שחלקם מלאי אנרגיה וחלקם פחות ומכאן גם ההתאמה והסיווג על פי גיל הכלב והצרכים שיתאימו כך או כך לגידולו והתפתחותו. כמו כן, חשוב להזכיר ולציין שוב, כלבים מעל גיל שמונה יקבלו מרכיבים אחרים לגמרי מגורים וכך גם כלבים מבוגרים יותר. 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגשי אירוח

מגשי אירוח שימשו מאז ימי קדם ככלי הגשה, כאשר הגרסאות המודרניות עשויות מזכוכית או נירוסטה. פעם הם היו פשוט סטים של כלים, אבל עכשיו הם

קרא עוד »

מה זה הורות משותפת?

"הורות משותפת" הוא מונח המשמש לרוב לתיאור המגמה החדשה של הורים המחלקים את זמנם, אחריותם וילדיהם באופן שווה בין שני משקי בית. זה יכול להתייחס

קרא עוד »