מזגן Tornado – האם הוא באמת הכי שקט?

מזגן הוא פריט חובה בכל דירה ישראלית וגם במשרדים, חדרי מדרגות, חדרי המתנה, מרפאות אולמות תצוגה וכו'. במשך רוב חודשי השנה שורר בארץ מזג אוויר חם ותפקוד תקין אינו אפשרי במקומות רבים בלי קירור קבוע.סוגי המזגנים העיקריים הם מזגן מפוצל ומזגן עילי, והבחירה באחד מהם היא פונקציה של אופי החלל המיועד לקירור. לפני בחירת המזגן כדאי לעשות סקר ולקבל המלצות מחברים ומכרים על חברה אמינה ולרכוש מזגן Tornado רק כאשר כל תנאי התשלום והשירות ברורים מבלי להתפתות למבצעים והנחות של גורמים מפוקפקים.

 

מה חשוב לבדוק לפני רכישת מזגן

כל אחד מאיתנו מעוניין במזגן שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ויחזיק מעמד לאורך זמן. לכן משך האחריות המוצע לכם הוא פרמטר חשוב וככל שהיא ארוכה יותר – כך רמת האמינות של החברה הספקית עולה, מאחר שהיא מעניקה לכם ביטחון של טיפול בתקלות ללא צורך בתשלום. גובה ההספק ועוצמת הקירור חשובים כדי למצוא התאמה לגודל החלל המבוקש, שדורש עוצמת קירור כפונקציה של גודל השטח. רצוי לרכוש מזגן רק של מותג מוכר ובהתאם לתקציב שלכם ולפני הרכישה לשרטט את המיקום שהקציתם עבורו. אם מדובר במזגן מפוצל, תצטרכו למצוא פתחי יציאה בכל החללים המבוקשים. כאן נדרשים חישובים הנדסיים מדויקים מאוד. פרמטר חשוב נוסף הוא עוצמת הרעש, מאחר שמזגן שקט מקל מאוד על ריכוז במשימות אחרות ומזגן רועש עלול להפוך לבלתי נסבל ולגרום נזקים בריאותיים ועסקיים.

 

מזגן טורנדו

מזגן טורנדו נחשב שקט במיוחד ומתאים גם לחדרי שינה. חלק מהאנשים חוששים לישון עם מזגן שמא יצטננו אבל למי שמעוניין בכך מזגן טורנדו יכול להקל מאוד על שינה במזג האוויר הישראלי החם וברמות הלחות הגבוהות.

 

הכנסו לאתר של קרייזמן מוצרי חשמל.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זרע חלש

איך יודעים אם זרע חלש

אם אתם מנסים להיכנס להיריון ולא מצליחים, חשוב שתדעו שזוגות רבים נמצאים במצבכם וכדאי למהר ולברר את הסיבות לכך. בין כל הסיבות האפשריות ייתכן כי

קרא עוד »