לימוד חכמת הקבלה

חכמת הקבלה – תורת הסוד, נקרא ביהדות 'אם כל החכמות'. בתורה זו יש את הכלים הרוחניים לצמיחה ולהתבוננות שונה על העולם. שתורת הקבלה אנו נחשפים לשאלות ועניינים עמוקים ביותר הקשורים לחיים של כל אחד ואחד מאתנו. מי אנחנו ומה מטרת קיומנו בעולם הזה? מהם מהותם של הייסורים ומה הקשר שלנו לבורא? ועוד.

מבט עמוק ורחב

למרות שקצב החיים שלנו לא נותן לנו יותר מידי זמן להתעסק עם השאלות הנוקבות הללו. אנו עדים לכך שרבים מאוד נחשפים ומתחילים ללמוד את חכמת הקבלה. לימוד חכמת הקבלה עוזר לנו להבין דברים רבים על החיים, אנו מגלים תובנות חדשות המשפיעות באופן ישיר על אורח החיים שלנו. הרוחני והגשמי.

רבים שואלים האם לימוד חכמת הקבלה מותרת לכל אחד? מה העניין ללמוד קבלה? ועוד. בעבר לימוד חכמת הקבלה הייתה מנת חלקם של 'בני עליה'. רק ה'גדולים' והצדיקים של הדור היו לומדים את חכמת הקבלה.

לימוד הקבלה בימינו

כיום, לימוד הקבלה מונגש לכל אחד ובקלות רבה אנו יכולים להתחיל ללמוד את התורה המסבכת לכאורה על ידי הביאורים שיוצאים מידי יום חדשים לבקרים, של כל תחומי תורת הקבלה. כך שכל אחד יכול להצטרף ללומדי חכמת הקבלה, להבין את מה שהוא לומד וליישם את זה לחיים. לקריאה בנושא תיקון המידות

גוף ונפש

חכמת הקבלה היא כמו נפש. כמו שהאדם מורכב מגוף ונפש, גם התורה היא כך. חכמת הקבלה היא הנפש של התורה והיא מלמדת אותנו באופן רוחני גבוה איך להסתכל על החיים ולהבין את משמעות קיומנו בעולם.

תורת הקבלה מזככת את האדם ומביאה אותו לפסגות רוחניות גבוהות. על מנת שהאדם יוכל לקבל את אור הבורא עליו ללמוד את חכמת הקבלה ולהתמסר אליה. מידע נוסף באתר סולם יהודה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת קרוואנים בהולנד – לא רק גראס
באופן די אוטומטי כאשר חושבים על טיול להולנד חושבים על אמסטרדם, וכאשר חושבים על אמסטרדם חושבים על החוק...
קרא עוד »
ינו 29, 2020
איך לבחור מקלות תופים
כשאנחנו מסתכלים על נגני תופים, אנחנו מניחים שמקלות התיפוף בהם משתמשים, הם אותו דבר. הרי כל מה שצריך זה...
קרא עוד »
יול 31, 2019
מהו עיסוי רקמות עמוק ולמי הוא מתאים?
אם וכאשר אתם מחפשים סוגים שונים של עיסויים כדי לבחור את הנכון ביותר עבורכם ונתקלתם במושג עיסוי רקמות...
קרא עוד »
יול 28, 2020