איך לארגן לעצמכם חתונת וינטאג'?

המאמר באדיבות איליי הפקות

בשנים האחרונות אחד מהטרנדים החמים ביותר בכל הקשור לחתונות זה חתונות וינטאג', חתונות שלוקחות את כל העיצובים והאלמנטים שהיו נהוגים במאה הקודמת – ומיישמים אותם בחתונה שלהם. עיצוב וארגון של חתונת וינטאג' מצריך לא מעט אלמנטים שצרים לשים אליהם לב, כך שבסופו של יום תוכלו לארגן לעצמכם חתונת וינטאג' כמו שתמיד רציתם. במאמר הבא תקבלו את כל המידע והטיפים הרלוונטיים על ארגון חתונת וינטאג'.

איך לארגן לעצמכם חתונת וינטאג'?

כאשר רוצים לארגן חתונת וינטאג', אחד מהדברים הראשונים שצריך לשים אליהם לב זה כמובן שמלת הכלה. שמלת הכלה שהיא לרוב גולת הכותרת של החתונה כולה חייבת לעמוד בכללים של חתונת וינטאג'. היא צריכה להיות שמלה קלאסית, כמו השמלות שהיו נהוגות בתחילת המאה הקודמת. שמלה בלי יותר מידיי אלמנטים, כמה שיותר פשוט ככה זה יהיה יותר מתאים לסגנון הוינטאג' של החתונה שלכם.

העיצוב של האולם גם הוא חייב לשדר כי אתם מארגנים לעצמכם חתונת וינטאג', ולכן חשוב מאוד שתדאגו לעדכן את המעצבת או את מי שאחראי לעצב עבורכם את האולם. עיצוב וינטאג' הוא עיצוב בלי יותר מידיי צבעים, אך ניתן לשלב בו פרחים ולא מעט תוספות שהופכות את האולם להרבה יותר מיוחד. חשוב מאוד לשים לב לפרטים הקטנים על מנת להפוך את החתונה לבלתי נשכחת.

דיג'יי לא יכול להתאים לחתונת וינטאג' מכיוון שהוא לא מתאים לאווירה. האופציה הטובה ביותר עבורכם היא להקת חתונות ואירועים שתגיע על מנת להחזיר אתכם לתחילת המאה הקודמת עם שירים מיוחדים מאוד אשר מתאימים לאווירה. רק כך תוכלו להשיג לעצמכם אווירת וינטאג' בלתי נשכחת באירוע שלכם.

ולסיום, מה עם מזכרת מהחתונה שלכם? תוכלו לארגן עמדה מיוחדת שבה תוכלו לצלם את האורחים שלכם עם רקע משתנה בהתאם לתחילת המאה הקודמת. אפילו תוכלו לארגן אלמנטים אשר קשורים לתחילת המאה הקודמת, וזה בהחלט יכולה להיות מזכרת מצוינת מחתונת וינטאג' בלתי נשכחת. כך כל האורחים שלכם ירגישו כי הם חוזרים לתחילת המאה הקודמת גם אם זה רק לערב אחד בלבד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אלוהים והקורונה

נגיף הקורונה היכה בעולם, נראה כי אין כמעט מדינה ברחבי הגלובוס שלא טעם את טעם הנגיף האכזר הזה. רבים מגלים בשעות משבר כי הם לא

קרא עוד »