השכרת קרוואנים בהולנד – לא רק גראס

באופן די אוטומטי כאשר חושבים על טיול להולנד חושבים על אמסטרדם, וכאשר חושבים על אמסטרדם חושבים על החוק שמתיר שימוש בסמים קלים ועל האפשרות החוקית לחלוטין להיכנס אל אחד מאותם בתי קפה כדי לנסות ולהתנסות בגראס מבלי שזה יצטרך להיות רפואי או בהיחבא. אבל, הולנד היא הרבה יותר מביקור בנקודות עניין תיירותיות והרבה יותר מאשר מקום שבו אפשר לעשן גראס ללא כל בעיה ובכל מיני דרכים לצרוך אותו. הולנד היא מדינה מקסימה לטיול באופניים, ברכבת וגם על ידי השכרת קרוואנים בהולנד, לטיול שמדגיש את החוויה.

 

יוצאים אל המרחבים

טיול בקרוואן נמתח עד לאופק ומעבר לו. הוא לא מוגבל אל תחום הנסיעה של הרכבת או של האוטובוס ולא אל האזור הזה שנמצא עדיין יחסית קרוב אל המקום שבו בית המלון נמצא. הרבה מאוד תיירין מגבילים את עצמם אל הרדיוס הכי קרוב של בית המלון ואך מחפשים בתי מלון שממוקמים הכי קרובים אל הכיכר המרכזית שם יש אזור של בתי קפה וקניות ולא ממש מעבר לכך. טיול בקרוואן פותח את הגבולות הללו ומשדרג את הטיול בהולנד למשהו שיכול להתרחק הרבה מאוד מכיכר דאם אל עבר הגבולות של הולנד ללא כל בעיה, כי בית המלון הוא הקרוואן ובכל פעם ניתן לעצור למנוחה, לארוחה ולטיול רגלי במקום רחב ידיים שבו מתפרסים להם האזורים הכפריים יותר על כל קסמם.

בנדנה קרוואנים – לטייל באירופה בצורה אחרת.

הולנד מזווית קצת אחרת

כאשר נכנסים אל קרוואן שאיתו יוצאיו אל הדרכים, נכנסים אל חוויה יוצאת דופן שמאפשרת להתעורר בכל בוקר אל מול נוף אחר בכל פעם מחדש. לעומת בית מלון שאליו חייבים לחזור בכל יום מחדש, הקרוואן הוא נייד והוא מאפשר לחקור את הארץ שבה נמצאים בצורה ניידת ללא כל מחויבות לגבי המקום שבו נמצאים עכשיו. זה אומר כי לומדים את הדרכים יותר לעומק, לומדים היכן יש אוכל בסיסי לרכישה והכנה של ארוחות ומבינים היכן יכולה להיות הנקודה הבאה שבה חונים עם הקרוואן רק כדי להתעורר אל מול נוף הולנדי מופלא. זה לצאת מן השגרה בכל יום ולגלות את הולנד שלא לומדים להכיר עם תיירות "רגילה"

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אלוהים והקורונה

נגיף הקורונה היכה בעולם, נראה כי אין כמעט מדינה ברחבי הגלובוס שלא טעם את טעם הנגיף האכזר הזה. רבים מגלים בשעות משבר כי הם לא

קרא עוד »