פארק בבלי – השקעת נדל"ן נדירה

מחפשים להשקיע בנדל"ן? צברתם סכום כסף ואתם רוצים להניח אותו בנכס שווה ומשתלם בארץ? אתם חייבים להכיר את פרוייקט פארק בבלי – השכונה המתפתחת שמציעה לרוכשים מענה קהילתי מושלם, חווית מגורים איכותית וסביבת חיים נעימה. הכירו את המקום המושלם שמציע שילוב נדיר של טבע, נוף במרכז הארץ. זה המקום בו שווה לרכוש נכס למגורים או להשקעה.

 

הערכים של פארק בבלי כמקום מתאים להשקעת נדל"ן

בעת שאנו רוצים להשקיע בנכס נדל"ן אנו רואים לנגד עינינו את העלייה של ערך הנכס, את ההכנסות שהוא ייצר לנו ללא שאנו נצטרך לעבוד, את הרווחה הכלכלית ועוד. במידה ואתם עומדים לפני השקעה בנדל"ן, אתם בוודאי שוקלים אפשרויות שונות, בוחנים נכסים באזורים שונים בארץ ואולי גם בעולם, וחותרים למצוא את העסקה הכדאית. עסקה כזו שמעניקה לכם ביטחון בדבר הנכס והזכויות שלכם בו. עסקה שמספקת לכם את הוודאות שאתם מניחים את הכסף שלכם במקום יציב ונחשב.

פארק בבלי הוא שם של שכונה מתפתחת ופרויקט מגורים מדהים שמוקם בעיר תל אביב. את הערך של העיר ואת הייחודיות שלה לצד כל ערי הארץ, אין צורך להזכיר. אך בפרויקט הזה יש שילוב נדיר שאין למצוא עוד כמותו. זאת הודות למיקום הנדיר של המבנים מול הפארק, הטבע והצמחייה. אכן, מקום שמשלב חווית מגורים של קידמה ועכשוויות מול נוף וטבע שיד אדם טרם פגעה בהם. מסתבר שהפרויקט הזה עומד להיות יעד נחשק ומקום מגורים מועדף עבור רבים וטובים. כך שצפויה עלייה בערך הנכס ומחירי ההשכרה עומדים להיות גבוהים. מה גם שאם תרצו למכור את הנכס בעוד מספר שנים, בהחלט מסתבר שתוכלו לקצור רווחים נאים לאור עליית המחירים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה קורה בסדנת הומור?

יש דרך אחת שאתם יכולים להרגיש טוב בלי כדורים, בלי תרופות, בלי אלכוהול או סמים.  דרך אחת בריאה שמצליחה להשכיח מכם את קשיי היום, את

קרא עוד »

איך שוק הנדלן לא עוצר מהעלייה

מחירי הדיור כידוע בעשרות השנים האחרונות הולך ועולה. אנו רואים פרויקטים חדשים שהולכים ונבנים אחד אחרי השני נפתחים למכירה ותוך כמה חודשים המחירים מוכפלים ועולים

קרא עוד »