הכל על שיטת NLP

אימון מבוסס שיטת NLP הוא אימון המבוסס על עבודת התת מודע שלנו. בעוד שתהליך אימון אישי מבוסס על יכולות שיש למתאמן עצמו הרי ששיטת הNLP מבוססת על הפעלת התת מודע תוך כדי הצבת מטרה של עתיד רצוי אצל המטופל. 

לנקות רגשות שליליים

שיטת NLP מיועדת להסיר חסמים רגשיים אצל המטופל באמצעות שליטה והפעלה של התת מודע. לא אצל  כולם כלים פרקטיים ו"הגיוניים" מספקים פתרון מלא ואצל אלו שהרובד הרגשי והנפשי הוא חזק מאוד הרי ששיטת טיפול NLP מאוד תסייע. כמובן שגם כאן דרוש רצון של המטופל ותרגול. 

יש מצבים שונים רגשיים שבהם המטופל נתקל במהלך היומיום ומגלה קשיים כמו למשל חוסר יכולת להתמודד עם אמונה מגבילה או חוסר יכולת  למשל להתמודד עם אמונה שלילית שהמטופל קבע על החברה הסובבת אותו. 

מיהו קהל היעד של NLP 

כל אחד יכול להפיק תועלת מאימון מבוסס שיטת NLP משום שכל אחד יכול לשפר את חייו ברובד אחד לפחות.  מי שיש לו מצוקה רגשית שחוסמת אותו ומונעת ממנו להתקדם בחיים או מי שיש לו פחד מסוים שמונע ממנו להגיע לסיטואציות חברתיות או לפתח קשר זוגי – יוכל להפיק תועלת רבה מטיפול מבוסס שיטת NLP.

לפרוץ מחסומים 

מחסום רגשי הוא מחסום משמועתי מאוד בחייו של אדם והוא מהווה מחסום ש"מוליד" מחסומים נוספים ולכן חשוב מאוד לטפל באותו מחסום על מנת לשחררו ולסייע למטופל לשפר את מהלך ואיכות חייו, ולהשיג מטרות שהציב לעצמו. טיפול מבוסס שיטת NLP עומד בפני עצמו והוא גם משלים אימון אישי ממוקד. כל מטופל בהתאם לסיטואציה הספציפית שלו יכול להפיק תועלת לא מבוטלת מטיפול בשיטת NLP ולספק מכך גם תועלת לסביבתו.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נרגילה אלקטרונית – נגמר העידן בו מריחים כמו גחלים אחרי עישון
כולם יודעים, כולל אנשים שמעשנים, שהעישון נושא עימו תופעות לוואי לא פשוטות מהבחינה הבריאותית אך לא רק....
קרא עוד »
מאי 26, 2021
צעצועים מיוחדים לתינוקות – איפה אפשר למצוא אותם?
איפה אפשר למצוא צעצועים מיוחדים לתינוקות? וכיצד בוחרים משחקים עבור הרך הנולד? תינוק חדש זה תמיד עבר...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
מהו עיסוי רקמות עמוק ולמי הוא מתאים?
אם וכאשר אתם מחפשים סוגים שונים של עיסויים כדי לבחור את הנכון ביותר עבורכם ונתקלתם במושג עיסוי רקמות...
קרא עוד »
יול 28, 2020