הכל על שיטת NLP

אימון מבוסס שיטת NLP הוא אימון המבוסס על עבודת התת מודע שלנו. בעוד שתהליך אימון אישי מבוסס על יכולות שיש למתאמן עצמו הרי ששיטת הNLP מבוססת על הפעלת התת מודע תוך כדי הצבת מטרה של עתיד רצוי אצל המטופל. 

לנקות רגשות שליליים

שיטת NLP מיועדת להסיר חסמים רגשיים אצל המטופל באמצעות שליטה והפעלה של התת מודע. לא אצל  כולם כלים פרקטיים ו"הגיוניים" מספקים פתרון מלא ואצל אלו שהרובד הרגשי והנפשי הוא חזק מאוד הרי ששיטת טיפול NLP מאוד תסייע. כמובן שגם כאן דרוש רצון של המטופל ותרגול. 

יש מצבים שונים רגשיים שבהם המטופל נתקל במהלך היומיום ומגלה קשיים כמו למשל חוסר יכולת להתמודד עם אמונה מגבילה או חוסר יכולת  למשל להתמודד עם אמונה שלילית שהמטופל קבע על החברה הסובבת אותו. 

מיהו קהל היעד של NLP 

כל אחד יכול להפיק תועלת מאימון מבוסס שיטת NLP משום שכל אחד יכול לשפר את חייו ברובד אחד לפחות.  מי שיש לו מצוקה רגשית שחוסמת אותו ומונעת ממנו להתקדם בחיים או מי שיש לו פחד מסוים שמונע ממנו להגיע לסיטואציות חברתיות או לפתח קשר זוגי – יוכל להפיק תועלת רבה מטיפול מבוסס שיטת NLP.

לפרוץ מחסומים 

מחסום רגשי הוא מחסום משמועתי מאוד בחייו של אדם והוא מהווה מחסום ש"מוליד" מחסומים נוספים ולכן חשוב מאוד לטפל באותו מחסום על מנת לשחררו ולסייע למטופל לשפר את מהלך ואיכות חייו, ולהשיג מטרות שהציב לעצמו. טיפול מבוסס שיטת NLP עומד בפני עצמו והוא גם משלים אימון אישי ממוקד. כל מטופל בהתאם לסיטואציה הספציפית שלו יכול להפיק תועלת לא מבוטלת מטיפול בשיטת NLP ולספק מכך גם תועלת לסביבתו.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס תסרוקות למתחילים – 3 תסרוקות פופולאריות שתלמדו
אין כמו ללמוד משהו שאתם הכי אוהבים אותו בעולם. אחת המקצועות היותר מושכים את הצעירים בני דורנו, הוא...
קרא עוד »
פבר 12, 2020
תה בתפזורת – איכות היא לא מילה גסה
תה בתפזורת נחשב נקי וטהור יותר לעומת תה בתיונים, במיוחד כאשר מדובר על תיונים בייצור תעשייתי, עשויים...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
מקום לאירועים באזור תל אביב
מקום לאירועים באזור תל אביב יכול להיות אולם אירועים רב תכליתי, הממוקם בלב תל אביב. זהו מקום אידיאלי...
קרא עוד »
אוק 19, 2022