חול חתולים – איך תדעו מה החתול אוהב

בין אם הקדשתם שעות ארוכות לשיטוט באינטרנט בחיפוש אחר החתול המושלם לאימוץ, ובין אם נתקלתם בחתול רחוב שפשוט התחנן לאמץ אתכם בתור הבעלים החדש שלו, השלב הבא במערכת היחסים שלכם הוא להעניק לחתול החדש שלכם את כל התנאים שיאפשרו לו להרגיש בבית.

כדי שחתול יוכל להתאקלם לסביבה החדשה שלו במהירות, הוא זקוק למקום שבו הוא ירגיש בנוח לעשות את הצרכים שלו. ועל מנת שתוכלו לוודא שהחתול שלכם יאהב את בית השימוש החדש שאתם מתכננים עבורו, הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור חול שיאפשר לחתול שלכם להרגיש בנוח.

עם ריח או בלי ריח?

יש סוגים של חול לחתולים שמגיעים עם תוספת ריח, בעוד שאחרים מגיעים נטולי ריח.

כמובן שלחול לחתולים שמגיע עם ריח יש יתרונות עבורכם, וגם עבור האורחים שמגיעים לבקר בבית שלכם, אבל למען האמת חתולים רבים מעדיפים חול ללא תוספת ריח.

פתרון הביניים במקרה הזה הוא לבחור בחול שמכיל חומרים טבעיים שסופגים את הריחות של השתן והצואה, כך שגם אתם וגם החתול שלכם תוכלו להיות מרוצים.

חול טבעי ונטול רעלים

חתולים עלולים לבלוע חלק מהחול, בין אם באמצעות שאיפת החלקיקים הקטנים שלו, ובין אם באמצעות ליקוק השאריות מכפות הידיים שלהם בעודם מתנקים, לכן חשוב שתבחרו עבור החתול שלכם חול שלא מכיל רכיבים מזיקים.

קחו בחשבון את הנושא של אלרגיות

יש חתולים שסובלים מאלרגיות לחלק מהרכיבים שיש בחול לחתולים. 

הן מינראלים טבעיים והן רכיבים טבעיים עלולים לעורר אלרגיות בקרב חתולים.

לפני שאתם קונים חול לחתולים, חשוב שתבדקו מול הוטרינר שלכם מאילו אלרגיות החתול שלכם עלול לסבול, ככה שתוכלו לבחור בחול שלא יעורר שום תגובה אלרגית.

בדקו גם חול לחתולים אוור קלין באתר כיף לחיות

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגים של פולי קפה

מזה אלפי שנים אנשים בכל העולם נהנים מקפה. בכל בוקר, אנחנו מתעוררים ודואגים להכין לעצמנו כוס קפה בשביל שנוכל לפתוח את היום, ובמהלכו נשתה מספר

קרא עוד »